Cvičím a pribrala som

Cvičím a pribrala som

Cvičím a pribrala som 

Cvičím každý deň a nechudnem

Na váhe ste pribrali, ale to neznamená, že ste nabrali tuk. V žiadnom prípade nepoľavte z cvičenia a nebuďte demotivovaný. Keď ste na váhe pribrali a vidíte to aj na sebe, tak sa nebojte, je to len voda spôsobená zápalom, ktorá sa postupne odbúra.

Prečo priberám, keď chudnem?

Keď ste začali cvičiť, telo sa pripravuje na zmenu a vykonáva množstvo príprav. Keď cvičíte po dlhej dobe v svalových vláknach sa vytvárajú drobné trhlinky. To sa nazýva mikrotrauma a práve mikrotrauma je dôvodom, prečo po cvičení cítite bolesť svalov a únavu. Telo lieči túto mikrotraumu spevňovaním svalových vláken, čím sa svaly zväčšujú. Na tieto zmeny telo používa štandardný liečebný proces, ktorý zahŕňa aj liečbu zápalu. Do oblasti mikrotraumy telo posiela biele krvinky, ktoré liečia zápal a zmierňujú opuch.

Tipy na chudnutie pri športe

Konzumácia aminokyselín pomáha telu sa rýchlejšie regenerovať a rýchlejšie dosiahnuť svalovú hmotu, ktorá spaľuje energiu rýchlejšie ako tuk. Okrem toho na dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebná zmena aj jedálníčka. Nahraďte tradičné tuky kokosovým olejom, doprajte si nápoj zo zeleného jačmeňa a konzumujte probiotiká na zlepšenie trávenia.

Ak máte nepravidelnú postavu a chceli by ste sa zbaviť tuku na niektorých partiách, vyskúšajte prístroj na chudnutie Slimming, ktorý pomocou ultrazvuku a infračerveného žiarenia rozbíja tukové bunky.

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

 

 

 

Zverejnené 2016-10-04 by Martina Home, Články o zdraví, Články o kráse 0 1373

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa