Druhá koža? Sen, fikcia, alebo budúcnosť?

Druhá koža? Sen, fikcia, alebo budúcnosť?

Druhá koža? Sen, fikcia, alebo budúcnosť?

Vedci prinášajú výsledky. Prípravok, ktorý dočasne úplne zakryje všetky vrásky. A dokonca aj lieči.

Na trhu existuje množstvo produktov, ktoré sľubujú zjemnenie vrások. Ale vedci sa tentokrát zamerali na vyrobenie prípravku, ktorý po nanesení zakryje všetky vrásky.  Nie je to mágia, ale je to overená skutočnosť.

Prípravok ,, druhá koža,, ako ho vedci nazvali je z ingrediencií, ktoré boli schválene FDA. Prípravok vytvára na pokožke neviditeľný film, ktorý sa jednoducho nanesie a jednoducho sa zmyje. Tento film úplne zakryje vrásky. Testoval sa na 170 účastníkoch a žiaden z nich nemal alergické reakcie, alebo iné nežiadúce účinky. Jedná sa o polymér, ktorý pozostáva z jedného atómu kyslíka a dvoch atómov silikónu, ktoré spolu vytvárajú veľkú molekulu.

Tím vedcov vytvoril prípravok, ktorý zakryje vrásky a je vhodný pre kozmetický a medicínsky priemysel. Film zakrýva vrásky, ale aj pomáha liečiť kožné ochorenia ako ekzém a psoriáza. Nanesením na pokožku je suchá pokožka chránená, hydratovaná a liečená.

Nanesenie je veľmi jednoduché, ako krém pomocou končekov prstov. Prípravok zaschne do jedinej minúty. Po niekoľkých dňoch sa film buď sám zlúpne z tváre ako lepiaca páska, alebo sa odstráni použitím špeciálneho roztoku.

Kedy tento prípravok bude uvedený na trh ešte nie je známe. Vedci však vedia, že funguje a je vhodný pre kozmetický priemysel ako aj pre zdravotníctvo pri liečbe kožných ochorení ako ekzémy a psoriáza. Nie je to však trvalé odstránenie vrások, ale len prekrytie, ktoré je jednoduché, pre zdravie prospešné a účinné. O novinkách vo výskume vás budeme informovať.

http://edition.cnn.com/2016/05/10/health/second-skin-polymer-wrinkles-irpt/

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

 

Zverejnené 2016-10-03 by Martina Home, Články o kráse 0 861

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa