Krém proti vráskam 50+

Krém proti vráskam 50+

Krém proti vráskam 50+

Po 40tke sa začínajú vrásky prehlbovať pri suchej pleti a po 50tke pri mastnej pleti.  Kozmetika Wellmaxx Cellular lift nie je vekom limitovaná, ale je určená na hlbšie, hlboké a mimické vrásky.

Zmeny v pokožke po 40tke a po 50tke

V tomto období prechádza žena rôznymi hormonálnymi zmenami, ktoré sa prejavujú aj na pokožke. Okrem toho značne sa znižuje tvorba kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Jemné vrásky sa začínajú prehlbovať. Môžu sa objaviť aj pigmentové škvrny, začervenanie pokožky a ošupovanie.

Enzymatický peeling

Ak ste ešte nikdy nepoužili žiaden peeling do tohto veku, tak teraz by ste určite mali. Pokožka potrebuje dýchať a potrebuje sa zbaviť odumretých buniek. Enzymatický peeling je najlepší prostriedok na exfoliáciu. Pokožka potrebuje byť čistá, aby sa mohli aplikovať pleťové séra a krémy na ich najlepšie využitie a absorbovanie. Exfoliácia je odstránenie odumretých kožných buniek a spriechodnenie pórov. Odstránením odumretých buniek dáme šancu na vznik nových kožných buniek, čím sa pleť rozjasní a zjemní. 

Odporúčame:

Krém proti vráskam okolo očí

Po vyčistení pleti peelingom, je potrebné sa postarať aj o okolie očí. V tomto veku sa pokožka okolo očí stenšuje a je omnoho viacej náchylnejšia na tvorbu vrások. Preto si táto oblasť vyžaduje očný krém špeciálne vytvorený na okolie očí. Najúčinejší krém z našej kozmetiky je Wellmaxx Cellular Lift očný krém.

Odporúčame:

Krém proti vráskam test

Z kolekcie Wellmaxx Cellular lift najlepšie obstálo pleťové sérum, pretože je tvorené z ultra-jemných častíc, ktoré sa okamžite vstrebávajú do pokožky. Sérum obsahuje až tri účinné látky: kyselina hyalurónová, peptid matrixyl 3000 a peptid syn-coll. Toto sérum je určené na hlboké vrásky. Testy pleťového séra dopadli nasledovne:

  • Zlepšenie hydratácie a vlhkosti pleti o 31,19 percent.
  • Zlepšenie pružnosti pleti o 28,73 percent.
  • Redukovanie hĺbky vrások o 34,48 percent.

Odporúčame:

Krém na vrásky po 40

V tomto veku si pokožka vyžaduje, aby bola ošetrovaná dvakrát denne. Počas dňa denný krém chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi a dodáva jej celodennú hydratáciu. Počas noci, keď pokožka oddychuje štartuje produkciu kolagénu a hyaluronu a zlepšuje jej regeneráciu. V dennom a nočnom kréme z rady Cellular Lift nájdete nielen vlastnosti hydratačného krému, ale aj anti-aging krému, regeneračného krému a ochraného krému.

Odporúčame:

Záver

V tomto veku si pokožka vyžaduje starostlivosť. Ak sa zanedbá, po 50tke sa už nikdy nezbavíte hlbokých vrások tak ako od krémov očakávate. Venujte sa pokožke dvakrát denne a zmeny sa dostavia v podobnej zdravej, napnutej a vyhladenej pleti. Cellular Lift je tá najlepšia a najúćinnejšia kozmetika na starnúcu pleť a hlboké vrásky, ktorá obsahuje až tri účinné látky, ktoré bojujú proti starnutiu. 

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

 

 

 

Zverejnené 2016-08-31 by Martina Home, Články o kráse, Kozmetika podľa veku 0 2104

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa