Krém proti vráskam 35+

Krém proti vráskam 35+

Krém proti vráskam 35+

Krém proti vráskam 35+ by mal byť vybraný cielene na vrásky a mal by už obsahovať dve účinné látky. Hlavne citlivá, suchá a zmiešaná pleť má sklon ku prehlbovaniu vrások.  Mastná a normálna pleť si zatial poradí s krémom, ktorý obsahuje len kyselinu hyalurónovú. Zoznam krémov v kyselinou hyalurónovou nájdete tu.

Krém na vrásky po 30

Medzi vekom 30 a 35 rokov dochádza k prehlbovaniu už vzniknutých vrások. Vrásky, ktoré dovtedy neboli ošetrované potrebujú už dve účinné látky ako napríklad kyselina hyalurónova+morský komplex, kyselina hyalurónová+retinol, alebo kyselina hyalurónová+peptid. 

Devee Kaviár: kyselina hyalurónová s morským komplexom

Úplne nová rada od devee obsahuje látky, ktoré stimulujú produkciu kolagénu a zvyšujú tvorbu kyseliny hyalurónovej.  Obsahuje špeciálne látky ako morský kaviár, morský kolagén, vysoko-molekulárna kyselina hyalurónová, morský planktón plný žívín, morské riasy, vitamíny, minerály a stopové prvky. Najdôležitejšie látky proti vráskam sú kyselina hyalurónová s morským kolagénom.

Devee Retinol: kyselina hyalurónová s retinolom

Retinol je veľmi dôležitá ingrediencia pre starnúcu pleť. Dokáže odstraňovať poškodené a odumreté bunky a nahrádza ich tvorbou nových kožných buniek. Tým sa pokožka omladzuje a dochádza k redukovaniu vrások. Kyselina hyalurónová dopomáha zachovávať správnu vlhkosť pleti a jej hydratáciu. Obidve látky sa navzájom dopĺňajú a sú ideálne v boji proti starnutiu.

Wellmaxx Hyaluron: kyselina hyalurónová s peptidom

Sérum kolagén booster z rady Wellmaxx Hyaluron je vynikajúce sérum pre túto vekovú kategóriu. Okrem toho, že obsahuje kyselinu hyalurónovú, jeho účinku dopomáha aj peptid kolagén booster, ktorý zvyšuje produkciu kolagénu.

Záver

Nepodceňujte prehlbovanie vrások po 30tke, inak budete musieť riešť hlboké vrásky, ktoré sa síce dajú zredukovať, ale nikdy nie odstrániť, narozdiel od jemných vrások.

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2016-08-30 by Martina Home, Články o kráse, Kozmetika podľa veku 0 1188

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa