Vrásky v mladom veku (20+)

Vrásky v mladom veku (20+)

Vrásky v mladom veku

Vrásky v mladom veku sú nič neobvyklé. Nezdravý životný štýl, fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu. Hádam nie jedna mladá slečna si tým prešla. Je to obdobie, ktoré potrápi nielen naše mami, ale aj naše zdravie.V konečnom dôsledku tento nezdravý životný štýl v obodbí od 18 rokov sa začne od 20 rokov prejavovať aj na kvalite pleti. Už aj niektoré 20 ročné slečny trápia vrásky .

Vrásky v 20

Vrásky v 20 rokoch nie sú nič neobvyklé. Objavujú sa najskôr v okolí úst a medzi obočím. Ale aj vrásky na čele a v okolí očí prichádzajú skoro. V prípade, že máte 20 rokov a už sa vám tvoria vrásky musíte sa spýtať sám seba:

·       Pijem dostatok vody?

·       Fajčím?

·       Konzumujem pravidelne, alebo často alkohol?

·       Mám veľa stresu?

·       Mám dostatok pohybu?

Zlý životný štýl sa v tak mladom veku prejaví na tvári, ale pozor, o pár rokov sa môže prejaviť na zdraví a nejakom orgáne. Preto ako prvý krok je úprava životného štýlu a ako druhý krok je použitie kvalitnej kozmetiky s kyselinou hyalurónovou.

Vrásky na čele v mladom veku

Vrásky na čele sú mimické vrásky. Ak sa vám objavili tak skoro tak je tu riziko, že sa veľmi rýchlo začnú prehlbovať. Je jednoduchšie, rýchlejšie a účinnejšie riešiť jemné vrásky v mladom veku, ako začať riešiť hlboké vrásky v 60tke. V mladom veku telo stále produkuje dostatok kyseliny hyalurónovej a procesy v pokožke ako syntéza a produkcia kolagénu by mali prebiehať normálne a v norme. Je však možné, že pokožka má málo vlhkosti a potrebuje hydratovať. Na to je najlepšia kyselina hyalurónová, ktorá dokáže naviazať najviac vody. Preto prvým riešením v mladom veku je kozmetika s kyselinou hyalurónovou.

Devee Hyaluron

Devee Hyaluron je kozmetická rada založená na báze nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej. Gél z rady Devee je Supekoncentrát a okamžite napína pleť. Na dosiahnutie maximálnych účinkov je potrebné za gélom naniesť pleťový hyalurónový krém Devee Hydrokoncentrát, ktorý pleť hydratuje a ochraňuje počas celého dňa. Vo vyššom veku od 25 rokov, alebo na hlbšie vrásky v mladom veku je ideálne devee hyaluron sérum, ktoré preniká hlbšie ako samotný gél, lebo je tvorené z jemnejších častíc.

Nezahodte svoje zdravie a krásu v mladom veku

Mladé a krásne sme len raz. A je umenie si zdravie a krásu udržať. Niektorí to však vedia a aj v 50tke vyzerajú tak ako v 20tke a to bez chirurgických zákrokov. Základom je zdravá strava, dostatok pohybu, dostatočný pitný režim a správne zvolená kozmetika v predstihu a v mladom veku, ak sa už vrásky tvoria. Pri prvej vráske nerobte paniku, ale začnite používať hyalurónový gél s krémom. Pri viacerých vráskach v mladom veku si aplikujte hyalurónové sérum s hyalurónovým krémom.

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2016-08-30 by Martina Home, Články o kráse, Kozmetika podľa veku 0 2066

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa