Darček pre manželku alebo priateľku

Darček pre manželku alebo priateľku

Darček pre manželku alebo priateľku

Tip na darček

Ani vy neviete, aký darček by bol pre vašu partnerku vhodný? Poradíme vám. 

Praktickým darčekom už dávno odzvonilo. Ponožky, alebo žehlička? Naozaj veríte, že vaša partnerka sa takému darčeku poteší? Sklameme vás, ale určite sníva o niečom inom. Určite by chcela nejaký darček, ktorý by bol len pre ňu a mohla si ho v pohodlí vychutnať a urobil by ju krajšou a atraktívnejšou.

Všetky ženy snívajú, aby boli krásne a štíhle. Mnohým sa však nedarí schudnúť a zastaviť starnutie a skúšajú jednu diétu za druhou. Časté chudnutie nie je zdravé pre pokožku, ani pre telo. Extrémnym chudnutím, alebo extrémnymi zmenami v jedálníčku pokožka a telo starnú rýchlejšie. Preto je potrebné si stanoviť zdravý jedálniček na dlhodobo a pravidelne piť dostatočné množstvo  vody. Niektoré ženy aj investujú do špeciálnych strojov na chudnutie, špeciálnych nápojov, tyčiniek, výživových doplnkov, ale nič z toho neprináša dokonalú postavu. Niektoré dokoncia siahajú po invazívnych zákrokoch ako liposukcie. Teraz prišla na trh najmodernejšia a najdokonalenjšia neinvazívna metóda rozbíjania tukových buniek pomocou cieleného ultrazvuku HIFU. A pozor. Existujú už aj prístroje na domáce použitie a do salónov, ktorých výsledky sa dostavia už po jedinej aplikácií. Prístroje nielenže rozpúšťajú tukové bunky, ale aj zvyšujú produkciu kolagénu.

Luxusný darček pre ženu

HIFU ultrazvukový prístroj je to najlepšie, čo si žena môže priať, ak chce schudnúť. HIFU ultrazvuk znamená vysoko-intenzívny cielený ultrazvukový prístroj. Prístroj rozpúšťa tukové bunky, ktoré sú potom pomocou lymfatického systému odstránené z organizmu. Prístroj pomáha rozpúšťať tuk bez poškodenia epidermis, pomáha tvarovať postavu a zlepšuje kvalitu pleti a zlepšuje syntézu kolagénu v mieste, kde bol tuk rozpustený, čím docháza k regenerácií a zvýšenej tvorby kolagénu.

Darček pre náročných

Luxusná kozmetika nie je nikdy nevyužitá a nebude stáť niekde v kúte. Luxusná kozmetika Wellmaxx a Devee je cielená kozmetika na vrásky podľa účinných látok. Nájdete v nej kolekciu s kyselinou hyalurónovou, s retinolom, s peptidmi, alebo koncentráty plné rastlinných výťažkov.

Najdokonalejšou radou je Wellmaxx Cellular Lift, ktorého sérum je kombinácia kyseliny hyalurónovej a dvoch peptidov, ktoré redukujú aj hlboké a mimické vrásky. Sérum bolo testované a jeho použitím stúpa produkcia kolagénu a elastínu okamžite.

Vianočné darčeky kozmetika

V našej ponuke nájdete aj darčekové balenia Wellmaxx Cellular Lift a Wellmaxx Hyaluron v rôznych kombináciách:  pleťové sérum s očným krémom, alebo denný krém s očným krémom.

Pokiaľ by ste chceli darovať prírodnú kozmetiku, tak siahnite po rade Wellmaxx Organics s pečaťou kvality Natrue, ktorá obsahuje bio organické ingrediencie vrátane kyseliny hyalurónovej. Je vhodná aj pre veľmi cilivú pleť a arganový olej s kyselinou hyalurónovou splňia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Darček pre ženu 30 rokov

Kozmetika Devee Hyaluron, ktorá obsahuje maximálnu koncentráciu kyseliny hyalurónovej je ideálna pre túto vekovú kategóriu. Gél s kyselinou hyalurónovou Superkoncentrát okamžite napína pleť a hyalurónový krém Hydrokoncentrát dodáva pleti celodennú hydratáciu. Očný krém je zase špeciálne navrhnutý okolo oćí, pretože pokožke okolo očí je najcitlivejšia. Vrcholom a dokonalosťou tejto koleksie je pleťové hyalurónové sérum, ktoré preniká najhlbšie do pokožky a zvyšuje produkciu kolagénu. Výsledky sú viditeľné už po prvom týždni.

Kozmetika darček:

Podľa jednotlivých rokov odporúčame nasledovnú kozmetiku:

Do 35 rokov: hlavná ingrediencia kyselina hyalurónová

Od 35 rokov do 45 rokov: hlavná ingrediencia kyselina hyalurónová a retinol

Od 30 do 50 rokov: hlavná ingrediencia kyselina hyalurónová, kaviár a kolagén

Od 40 rokov a vyššie pre hlboké a mimické vrásky: kyselina hyalurónová s dvoma druhmi peptidov

Pre všetky vekové kategórie:

Darček pre ženu k 60

Pre túto vekovú kategóriu odporúčame Wellmaxx Cellular Lift, ktorý je najúčinnejší na hlboké vrásky vďaka peptidu Matrixyl 3000 a Syn Coll. Najkvalitnejšie je pleťové sérum, ktoré preniká najhlbšie a ktoré obsahuje drobné molekuly, aby sa dostalo všade tam, kde kolagén chýba. Okrem toho odporúčame aj BIOquant kolagén komplex. Jedná sa o výživový doplnok určený na doplnenie kolagénu, kde chýba a v tejto vekovej kategorií je už produkcia kolagénu podtstane znížená. Preto je ho potrebné dodávať aj vo forme výživových doplnkov, nie len pre pokožku,a le aj pre svaly, šľachy, kĺby, cievy atď.

V prípade, že neviete, ktorý darček bol ideálny pre vašu manželku, priateľku, alebo partnerku, radi vám poradíme. Napíšte nám na email info@kingray.eu . 

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2016-08-18 by Martina Home, Články o kráse 0 1312

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa