Prístroje na chudnutie - porovnanie

Prístroje na chudnutie - porovnanie

Prístroje na chudnutie - porovnanie

Žehlička Slimming3v1:

 •       Ultrazvuk: 1MHz
 •       Infračevené svetlo
 •       Tens vibrácie
 •       Slabý výkon na rozpúšťanie tukových buniek, ale je účinný napríklad pri odstraňovaní celulitídy a zlepšení prekrvenia v danej oblasti. Tens napína svaly a posiľňuje ochabnuté svaly.
 •       Domáce použitie


Charmgirl HIFU ultrazvuk:

 •       Vysoko-intenzívny cielený ultrazvuk, ktorý rozpúšťa podkožný tuk a tukové bunky v podkožnom tkanive do hĺbky 1,3cm.
 •       Používa technológiu HIFU (High Intensity Focused Ultrasound – Cielený ultrazvuk vysokej intenzity). Ultrazvukové vlny s cieleným ošetrením účinkujú v podkožnej vrstve 1,3cm, prenikajú do termálnych buniek podkožného tukového tkaniva, ohrievaním ničia podkožný tuk, pričom sa znižuje množstvo tuku pod kožou, zvyšuje sa produkcia kolagénu, stimuluje sa syntéza kolagénu a následne sa pokožka vyhladzuje a spevňuje.
 •       Ultrazvuk: 3MHz
 •       Hĺbka: 1,3cm
 •       Výkon 60W
 •       Domáce použitie, kozmetické salóny, wellness centrá

Náš komentár ku HIFU ultrazvuku-naša skúsenosť s otestovanou vzorkou:

Prístroj je skvelý na odstraňovanie tukových buniek. Je menší a prenosný narozdiel od lipolasera. Hlavica sa dá dobre uchopiť a následne sa pohybuje po oblastiach, ktoré potrebujú ošetrenie.

Chudší ľudia vysokú intenzitu pociťujú viacej ako pálenie, narozdiel od obéznejších ľudí. Vtedy je potrebné naniesť viacej ultrazvukového gélu a znížiť intenzitu ošetrenia, aby nebolo bolestivé.

Aplikácia je časovo náročnejšia ako lipolaser, pretože prístroj má jednu hlavicu a tou sa musí ošetrovať želané miesto. Účinok je však porovnateľný lipolaseru, len ošetrenie trvá dlhšie. Preto keď ošetrujete jedno miesto napríklad brušnú dutinu, potrebujete 15 minút a keď chcete ošetriť aj stehná, ramená, pozadie, tak tú hodinu určite pred televízorom strávite. Ale vynikajúce je, že prístroj je prenosný a viete si ho prenášať zo spálne do obývačky atď. Neošetrujte jedno miesto každý deň, ale si to rozdeľte: pondelok-brušná dutina, utorok-stehná, streda-pozadie, štvrtok-ramená a piatok-ďalšie miesto. Víkend si dajte oddych a od pondelka začnite znova tie isté oblasti. Takto strávite nad prístrojom len 15 minút denne a účinok sa dostaví rýchlo.

Prístroj je veľmi jednoducho ovládateľný a zvládne ho aj laik. Ku prístroju dodávame darček ultrazvukový gél.

Lipolaser Professional

 •       Moderná laserová technológia na rozpúšťanie tukových buniek
 •       Lipolaser slimming systém je určený na odstraňovanie tuku a na formovanie postavy. Lipolaser pomáha odstraňovať tuk a redukovať celulitídu neinvazívnym spôsobom bez chirurgických zákrokov a hlavným princípom je laserové ožarovanie tkanív zvonku studeným laserovým svetlom s nízkou intenzitou. Energia fotónov je ľahko absorbovaná tkanivami a dochádza k rozkladaniu a eliminovaniu tukových buniek bez toho, aby sa poškodili okolité tkanivá. Laserová stimulácia ovplyvňuje priamo tukové bunky, vytvárajú sa póry a dochádza k ich úplnému vyprázneniu. Takto stimulované tukové bunky sú ľahko metabolickými procesmi eliminované. Aktivuje sa detoxikácia – ich rozklad.
 •       Laser vlnová dĺžka: 650nm, intenzita: 8580mW
 • Kozmetické salóny, wellness centrá

Náš komentár ku lipolaseru-naša skúsenosť s otestovanou vzorkou:

Lipolaser je špičková technológia, ktorá sa hodí do špičkových kozmetických salónov. Prístroj je dosť ťažký, preto je potrebné ho mať na jednom mieste vedľa lehátka, kde zákazníka uložíte. Zákazník sa musí vyzliecť do spodného prádla a následne sa priložia diódy na celé telo, alebo na ošetrovanú oblasť. Je rýchlejší ako hifu ultrazvuk, pretože náš lipolaser obsahuje až 8 veľkých a 2 malé hlavice, ktoré sa aplikujú na telo a celé ošetrenie trvá 30 minút.

Zo začiatku zákazník nepociťuje nič, len trochu tepla z diód, ale tí chudší po 15 minút môžu pocítiť mierne pálenie a môžu sa začať potiť pod hlavicami. Je to normálny jav. Obéznejší nemajú žiadne pocity počas celého ošetrenia.

Účinok a úbytok tuku sa prejaví už po 2 aplikáciách. Po aplikácií je potrebné pitie vody a minimálne 15 minútová prechádza. Tuk sa rozpustí a dostane sa do krvného obehu a cez lymfatický systém sa potrebuje dostať z tela preč. Preto je potrebné pitie vody a mierny pohyb aspoň 15 minút. 

Náš komentár:

 • Po odskúšaní lipolaserov a hifu ultrazvuku na chudnutie odporúčame oba prístroje, avšak je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel po ich aplikácií.
 • Prístroje rozpúšťajú tuk, aby sa z tela odstránil čo najľahšie a najrýchlejšie. Preto po ošetrení tuk sa dostáva do krvného obehu a nato, aby sa z tela odstránil potrebujete piť vodu a potrebujete trochu pohybovej aktivity na aktivovanie lymfatického systému. Ak tak neurobíte, ten tuk sa nemá ako odstrániť a niekde sa musí uložiť, hoci nie úplne všetok, čo sa rozpustil. Môže to byť iná časť tela. Preto, aby ste odstránili čo najviac tuku po ošetrení, choďte si zabehať, alebo si dajte rýchlejšiu prechádzku a zoberte si so sebou fľašu vody.

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2016-08-15 by Martina Home, Články o kráse 0 1588

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa