Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika

Keď sa najmodernejšie technológie spoja s prírodou, výsledkom je certifikovaná, prírodná kozmetika ako Wellmaxx Organics. Organická rada nesie silu prírody a obsahuje len prírodné ingrediencie a preto jej dizajn je sfarbený do zelena.

Sila prírody a jej pečať

Natrue je pečať, ktorú nesie len kozmetika, ktorá od základu prešla kontrolou nezávislej Európskej organizácie. Táto organizácia dáva pečať len tým, ktorí používajú technológie, ktoré sú priateľské pre životné prostredie a ktoré používajú prírodné a organické ingrediencie. Natrue je garanciou prísnych pravidiel na zachovanie čistoty a organickosti.

Produkty, ktoré nesú pečať natrue sú jedny z najčistejších a najekologickejších produktov určených pre starostlivosť o pokožku a telo. 

Natrue

  •       Technológia je priateľská pre životné prostredie
  •       Je skontrolovaná každá ingrediencia a každý vstupný materiál vrátane balenia a dizajnu.
  •       Rastlinné  aktívne ingrediencie a prírodné esenciálne oleje sú získané z kontrolovaných organických fariem.
  •       Organická rada obsahuje dokázané, vysoko-kvalitné organické ingrediencie a prírodné oleje ako arganový oleje, ktorý je aj súčasťou dizajnu v podobe arganového stromu.

 Wellmaxx Organics

Wellmaxx Organics je rada určená pre všetky vekové kategórie na boj s vráskami. Je vhodná aj pre extrémne citlivú pleť. Jej základnou zložkou je arganový olej v kombinácií s kyselinou hyalurónovou. Túto kozmetickú radu si jednoducho zamilujete. Žiadne začervenanie, ale naopak viditeľné účinky, ktoré sa prejavia krásnou, hebkou, omladenou pokožkou.

 

 

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2016-08-09 by Martina Home, Články o kráse 0 1146

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa