Skúsenosti s kyselinou hyaluronovou a kaviárom v kozmetike Devee Kaviár

Skúsenosti s kyselinou hyaluronovou a kaviárom v kozmetike Devee Kaviár

Skúsenosti s kyselinou hyaluronovou a kaviárom v kozmetike Devee Kaviár

Otestovali sme produkty Devee kaviár na viacerých záujemcoch a tu nájdete ich hodnotenia.

Devee kaviár obsahuje kaviár, kyselinu hyalurónovú, morský kolagén, morské riasy a morský planktón. Je určený pre jemné a hlbšie vrásky, pre regeneráciu pleti, zvýšenie produkcie kolagénu a dodanie chýbajúcich látok, ktoré pleť potrebuje.

Monika Z Rožňavy 25.7.2016, 33 rokov

Používala som devee kaviár sérum asi mesiac a píšem vám moju skúsenosť. Po prvom týždni bola pokožka jemnejšia a napnutejšia. Po mesiaci používania jemné vrásky zmizli. Som spokojná. Nemala som žiadna negatívne reakcie hoci som alergická na plody mora. Mám 33 rokov.

Stanislava z Popradu 29.7.2016, 35 rokov

Používam momentálne devee kaviár sérum a následne si nanášam devee kaviár fluid. Výsledky sú vynikajúce, pokožka je hebká skoro ako bábätko na dotyk, čím som milo prekvapená. Mám len pozitívne účinky.

Katarína z Košíc 1.7.2016, 45 rokov

Používam sérum z kaviárovej rady devee. Rýchlo sa vstrebáva, nedráždi pokožku, ale čo je najlepšie tak okamžite vyhladzuje pleť. Pokožka po prvom týždni chytá lepšiu farbu, hlavne pod očami mi zmizli kruhy, čo som už skúšala mnohé prípravky a nezabrali, ale aj niektoré vrásky sa už vyhladili. Len spokojnosť. Odporúčam.

Dana z Bratislavy, 29.7.2016 42 rokov

Používam oba prípravky asi mesiac. Moje pozorovania: pleť je  hladká, mám menej vrások, pleť na dotyk nemá suché miesta napríklad okolo úst, ako zvykla mať, ale textúra je všade rovnaká a jemná. Sérum a fluid odporúčam, budem aj naďalej používať, som spokojná.

Zverejnené 2016-08-01 by Martina Home, Články o kráse, Recenzie a skúsenosti 0 1273

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa