Hifu ultrazvuk (cielený ultrazvuk)

Hifu ultrazvuk (cielený ultrazvuk)

ultrazvukHifu ultrazvuk (cielený ultravuk)

Cielený ultrazvuk je to najlepšie pre face-lifting. 

HIFU- High intensity focused ultrasound (vysoko-intenzívny cielený ultrazvuk)

Vrásky v pokožke sa vekom prehlbujú, pretože pokožka stráca kolagén. Pripisujeme to vplyvom starnutia, slnečného žiarenia, dehydratácie pleti, nevhodnej kozmetike, alebo je to spôsobené aj životným štýlom. K nadmernej tvorbe vrások prispieva fajčenie a požívanie nadmerného množstva alkoholických nápojov. Nedostatok kolagénu zhoršuje elasticitu pleti a zvyšuje prehlbovanie vrások.

Cielený ultrazvuk

HIFU ultrazvuk odstraňuje hlbšie vrásky v porovnaní so všetkými inými druhmi kozmetických prístrojov vrátane laserových prístrojov a iných ultrazvukových prístrojov. Prístroj dodáva ultrazvukovú energiu cielene do hlbších vrstiev pokožky (vrátane epidermis, dermis, podkožných a tvárových svalov) do hĺbky 4,5mm a za 0,5 sekundy vyhreje tkanivá na 65-70 stupňov, čím cielene stimuluje stimulácie tkanív a proteínov. Tento termálny účinok nepoškodí epidermis.

Ultrazvukové ošetrenie pleti

Hlavným mechanizmom je stimulácia SMAS (superficiálny, maskulárny, aponeurotický systém) bez poškodenia povrchových štruktúr pleti. Táto alternatíva je vhodná pre tých, ktorý majú záujem o neinvazívny face-lifting s dlhotrvajúcim účinkom.

Čistenie pleti ultrazvukom

V tomto prípade sa nejedná o ultrazvuk, ktorý čistí pleť, ale o ultrazvuk, ktorý v troch rozdielnych hĺbkach stimuluje tvorbu kolagénu a napína pokožku. Tento prístroj sa nedá porovnať s ultrazvukmi určené na domáce použitie.

Kozmetické prístroje na tvár

ultrazvuk Novinkou na odstraňovanie vrások je cielený ultrazvuk. Vysoko-intenzívny cielený ultrazvuk je najnovšia technológia, ktorá pomáha napnúť pleť a omladzuje ju. Hlavným mechanizmom je stimulácia tvorby kolagénu v pokožke pomocou ultrazvukových vĺn.

Kozmetický prístroj používa neinvazívnu metódu, ktorá je  povrchovú vrstvu bezpečná a efektívna na odstraňovanie vrások. Ultrazvuková energia obchádza povrchovú vrstvu pokožky bez podráždenia čím sa spúšťa produkcia nového kolagénu prirodzene a zlepšuje sa elasticita pleti.

Jediná aplikácia prináša účinok na spustenie dlhodobej zvýšenej produkcie kolagénu, avšak viditeľné účinky sa dostavia v niekoľkých týždňoch a nie okamžite. To dáva kolagénu čas, aby zabral, aby posilnil pokožku, napol ju, vyhladil a zastavil predčasné starnutie.

Pre ktoré oblasti je vhodný?

Prístroj je vhodný na odstraňovanie vrások na čele, okolo očí, v okolí úst, na lícach, brade a krku. 

Účinky hifu ultrazvuku:

 •       Odstraňovanie vrások
 •       Face-lifting
 •       Pozdvihnutie očných viečok
 •       Odstránenie dvojitej brady
 •       Účinok trvá po dobu 12-24 mesiacov po jedinej aplikácií. 

Nevhodný pre:

 •       Onkologickí pacienti
 •       Pacienti s ochoreniami srdca, so strojčekom na srdci, s ochoreniami na diabetes a s ochorením štítnej žlazy
 •       Pacienti s implantátmi, alebo výplňami v tvárovej oblasti
 •       Tehotné ženy
 •       Počas dojčenia

Pred aplikáciou hifu ultrazvukom

Pred aplikáciou je vhodné odborné vysvetlenie prístroja. Prístroj má 3 hĺbky absorpcie ultrazvukových vĺn: 4,5mm, 3mm a 1,5mm. Najmenej budete pociťovať ošetrenie v hĺbke 4,5mm a najviac v hĺbke 1,5mm. Nikdy neožarujte hĺbku menej ako 1,0mm. Počas jednej aplikácie je možné vystriedať všetky tri hlavice s rozdielnymi hĺbkami, aby sa stimulovala produkcia kolagénu vo všetkých častiach pokožky.

 •       4,5mm SMAS (Túto vrstvu tvorí kolagén a elastín. Stimuláciou pomocou cieleného ultrazvuku dochádza k ich zvýšenej produkcii a k napnutiu a vyhladeniu pleti. Dochádza tiež k termálnej koagulácii.)
 •       3,00mm hlbšia dermis (V tejto vrstve dochádza k regenerácií kolagénu)
 •       1,5mm povrchová vrstva dermis (V tejto vrstve dochádza k tvorbe nového kolagénu)

Na dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné stimulovať všetky tri hĺbky.

Po aplikácií hifu ultrazvukom

Okamžite po aplikácií sa môžete vrátiť do normálneho života. Prvý deň pokožka môže byť jemne začervenaná, trochu napuchnutá a citlivá.

Odporúča sa použitie pleťovej kozmetiky, ktorá je cielená na vrásky. Najlepší účinok sa dosiahne ak sa skombinujú peptidy a kyselinou hyalurónovou ako je to napríklad v pleťovom sére Wellmaxx Cellular Lift sérum (obsahuje 2 peptidy a kyselinu hyalurónovú) a v pleťovom sére  Wellmaxx Hyaluron Collagen booster sérum (obsahuje 1 peptid a kyselinu hyalurónovú).

Zverejnené 2016-07-22 by Martina Home, Články o kráse 0 1949

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa