Tip na darček

Tip na darček

Tip na darček

Idú vianoce, narodeniny, výročie a neviete, aký darček by potešil vašu rodinu a priateľov? Poradíme vám.

Tip na darček k 30

Vek 30 rokov je obdobie, kedy naša pleť začína starnúť rýchlejšie a hladina kolagénu a elastínu v pokožke klesá. Preto sa odporúča použitie kozmetiky s obsahom kyseliny hyalurónovej. Kúpou kvalitnej luxusnej kozmetiky nič nepokazíte. Každá žena chce vyzerať mladšie a dobrej kozmetike sa poteší.

Darček do 30,00 EUR

Ideálnym darčekom môže byť napríklad Devee Hyluron gél 30ml, ktorý obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej. Je to náš najpredávanejší gél proti vráskam a máme 100 percent spokojných zákazníkov. Gél pôsobí okamžite a vypína pokožku. Viaže vodu v pokožke a dodáva jej potrebnú vlhkosť. Ideálne ak sa po nanesení gélu aplikuje hydratačný krém.

Darček do 40,00 EUR

Do tohto rozpočtu si môžete napríklad vybrať druhého z najpredávanejších pleťových sér a to je sérum s kyselinou hyalurónovej a peptidmi: Wellmaxx Hyaluron Kolagén booster 50ml, ktorý štartuje produkciu kolagénu a hyaluronu. 

Darček do 100,00 EUR

V tejto sume už nájdete veľmi hodnotný darček ako napríklad žehlička na pleť. Odporúčame Perfect Skin Nový model. Jedná sa o najnovšiu žehličku na vrásky, ktorá odstraňuje nie len vrásky, akné ale aj iné nedostatky pleti. Zlepšuje mikrocirkuláciu pleti a podporuje tvorbu kolagénu.

Tip na darček k 40 (a vyššie)

V tomto období nezrýchľuje sa starnutie len našej pleti, ale aj našich ciev a kĺbov.Je potrebné zvýšiť príjem doplnkov a dopriať našim cievam a kĺbom výživu. V tomto období už mávame aj starosti s vyšším tlakom, tak je potrebné sa zdravo stravovať a zvýšiť pohybovú aktivitu. Ku zdraviu ciev, kĺbov a pleti vám pomôže aj bioquant amino komplex a kolagén komplex určený pre posiľnenie celkového zdravia.

Darček do 15 EUR

Bioquant aminokomplex je vynikajúca výživa pre cievy, hlavne pre tých ktorí berú lieky na vysoký krvný tlak a majú aterosklerózu (kôrnatenie ciev). Obsahuje špeciálne aminokyseliny, ktoré rozťahujú cievy a tým zlepšujú tok krvi a prenos živín.

Darček do 25 EUR

BIOquant kolagén komplex je určený pre zdravie pokožky, ciev a kĺbov. Vekom sa produkcia kolagénu stráca a zhoršuje sa pohyblivosť. Kĺby však potrebujú neustálu výživu a vekom sú viacej opotrebované. BIOquant kolagén komplex je kĺbová výživa, ale pomôže aj cievam a pokožke. 

Darček do 45 EUR

Pre krásnu pleť pokožka potrebuje dostatočnú hydratáciu, dostatok kolagénu a iných proteínov. Keďže vekom ubúdajú a v pokožke sa hromadia toxíny, starnutie prináša vrásky a nerovnosti pleti. Na tento účel tu máme Devee Retinol Sérum. Toto sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú s retinolom, ktoré dokážu vyhladiť aj hlbšie vrásky.

Darček do 100 EUR

Pokiaľ máte v rodinu vysoký krvný tlak, potešte pacienta prístrojom na zníženie vysokého krvného tlaku. Prístroj Jintong je pomôcka, ktorá stabilizuje tlak. Pôsobí na akupunktúrny bod Neiguan, ktorý ak je vychýlený tak tlak sa zvyšuje. Jintong normalizuje výchylky tohto bodu a tým znižuje tlak.

Darček do 120 EUR

Pre celú rodinu, či už na Vianoce, alebo narodeniny bude osožná patentovaná biolampa BIOgene II alebo Stimlight. Obe majú zrkadlovú technológiu a voliteľné 4 farebné hlavice, ktoré sú súčašťou balenia. Pomôže vám nie len pri bolesti, zápale. Vďaka špecialnej zrkadlovej technológií využijete polarizáciu s minimálnymi stratami svetla. Jediná podobná biolampa svojho druhu.

Tip na darček k 50

V 50 rokoch už pravdepodobne mnohí berú lieky na vysoký krvný tlak, vysoký krvný cukor, alebo aj vysoký cholesterol. Pleť už má viditeľné vrásky, ale také isté vrásky majú aj vaše cievy, ktoré majú menej kolagénu, viacej odpadových látok z vnútornej strany a preto sú menej elastické, zhrubnuté a krv cez ne tažšie prechádza.

  •       Ak hľadáte darček pre niekoho v tomto veku, tak do 15 EUR nájdete napríklad BIOquant aminokomplex, zmes aminokyselín na roztiahnutie ciev.
  •       Do 25 EUR môžete podarovať BIOquant kolagén komplex, komplexnú výživu na kĺby, cievy a pokožku.
  •       V prípade kozmetiky do 50 EUR môžete kúpiť Wellmaxx Cellular Lift sérum 50ml. Jedná sa o najpredávanejšie a najúčinnejšie pleťové sérum aj na hlboké vrásky.

Darčeky pre rôzne príležitosti

Tip na darček k narodeninám

Narodeniny sú najkrajší sviatok pre každého a mal by byť oslávený v kruhu rodiny a priateľov. Vyberajte darček v závislosti od veku a zravotného stavu. Ak váša známa viacej inklinuje ku kozmetike a dopraje si pekný make-up, tak určite hodnodná kozmetika ju poteší. Ak zase pričasto navštevuje lekára, darujte jej niečo na imunitu ako biolampu, probiotiká, kordyceps, aminokyseliny, ktoré určite neľahnú prachom.

Tip na darček pre otca

Pokiaľ aj vy patríte k tým, ktorý nechcú kupovať zbytočnú kozmetiku, lebo ju váš otec nepoužije, tak vyskúšajte darovať niečo pre zdravie. Aminokyseliny na roztiahnutie ciev, alebo prístroj Jintong na zníženie krvného tlaku sú ideálne darčeky pre starších ľudí, ktorých cievy sú už zanesené, hoci niektorí o tom ani nevedia.

Tip na darček pre priateľku

Nie je nič jednoduchšie ako potešiť priateľku niečím, čo ju urobí ešte krajšou. Kozmetika, ktorá ju omladí je skvelý darček pri každej príležitosti. Či už gél za 30 EUR, alebo sérum za 40 EUR, určite ho vaša priateľka neodloží len na poličku. U nás nájdete aj hodnetnejšie dary ako napríklad LED maska na pleť na zvýšenie produkcie kolagénu. Určite si máte z čoho vyberať.

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2016-07-13 by Martina Home, Články o zdraví, Články o kráse 0 1325

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa