Laserová terapia krvi

Laserová terapia krvi

Laserová terapia krvi

certifikatLaserová terapia krvi, alebo inak povedané laserové ožarovanie krvi je liečba a prevencia mnohých srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení vrátane vysokého krvného tlaku. Používaná a odporúčaná liečba lekármi vo svete je už dostupná aj na Slovensku. Na Slovensku ju po prvý krát predstavil p.Ing. František Kokoš v roku 2008, ktorý je výrobcom, majiteľom patentov a ochranných známok pre zdravotnícku pomôcku BIOquant. Pravidelne sa zučastňuje laserových kongresov a zbiera poznatky o nových spôsoboch liečby. Je napríklad výrobcom a majiteľom patentu aj niekoľkých biolámp napríklad BIOgene II a Stimlight.

Poznatky z laserového kongresu 2016, ktorého je členom zhrnul v nasledovnom článku.

Poznatky z 11. medzinárodného kongresu ISLA pre medicínske laserové aplikácie

( ISLA-international society for laser applications)

Kongres sa uskutočnil 10.-11.júna 2016 v meste Beverungen, Nemecko

Témy:

 • Medicínska laserová terapia
 • Terapia bolesti
 • Regeneratívna medicína
 • Laserová akupunktúra
 • Laserové ožarovanie krvi
 • Itersticiálna a Intra-artikulárna laserová terapia
 • PRP ( platelet rich plasma) a lasery
 • Transkraniálna laserová terapia
 • Fotodynamická terapia nádorov
 • Kmeňové bunky a lasery
 • Mikro a Nanofatgrafting

laserove

Polovodičová laserová terapia

Kongres sa týkal najrôznejších použití laserov vrátane polovidičovej laserovej terapie, platelet rich plazmy, rôznych štúdií, výskumov na najrôznejšie diagnózy včítane hypertenzie. Boli predvádzané rôzne postupy lekárov, ktorými sa venujú svojim pacientom a liečia ich.

Účastníci boli z celého sveta, medzi nimi bolo viacero profesorov, množstvo lekárov ako odborníkov na lasery. Nás najviac zaujímali neinvazívne postupy hoci sa ukazuje, že invazívne postupy majú svoju váhu a účinok pri liečbe množstva ochorení.

Laserová terapia krvi

Laserové ožarovanie krvi, kde sme my s prístrojom BIOquant je súčasťou mnohých liečebných procedúr nakoľko robí pacientom dobre a keď sa spája s inými prospešnými liečebnými alebo od bolesti uľavujúcimi technikami, tak účinok sa zvyšuje a je tu synergický efekt na dosiahnutie cieľov.

Liečba laserom

Laserové ožarovanie krvi je aj súčasťou liečby hypertenzie a lekári zapájajú viacero nástorojov na liečbu hypertenzie, ktorých súčasťou je aj laserové ožarovanie krvi. K dosiahnutiu cieľov obvykle nestačí jeden nástroj, ale ak sa ich použije viac, pákový efekt narastá až sa nakoniec diagnóza začne zlepšovať a stav sa normalizuje.

Pritom niektoré postupy boli rozpracované tak, aby redukovali lieky, alebo aby sa lieky úplne vylúčili, avšak podmienkou bolo pravidelné používanie laserovej terapie krvi a pravidelný dohľad lekára.

Bol prezentovaný výsledok, že liečení pacienti na hypertenziu, ktorí užívajú viac ako 3 lieky majú o 248% vyššiu pravdepodobnosť mrtvice ako ľudia , ktorí lieky neužívajú. Viac detailov prinesieme inokedy resp. využijeme skúsenosti z kongresu v našom sortimente, ktorý ponúkame.

Terapautický postup talianskeho lekára Dr. R. na nápravu hypertenizie sa zakladá na:

 1. Korekcia životného štýlu a stravovania ušité na mieru daného človeka
 2. Laserové ožarovanie krvi
 3. Doplnky výživy
 4. Tri jednoduché cvičenia pre psychofyzickú relaxáciu

Laserová terapia bioquant

Terapeutický postup s BIOquantom je zostavený nasledovne:

 1. Korekcia životného štýlu, úprava stravy a zvýšenie pohybovej aktivity.
 2. Pravidelné používanie BIoquantu, laserová terapia krvi.
 3. Doplnky výživy ako BIOquant aminokomplex na roztiahnutie ciev a BIOquant kolagén komplex na doplnenie vápnika a kolagénu.

Záver

Na kongrese sme sa presvedčili, že BIOquant s úpravou stravy je to, čo hypertonikom pomáha. Lekári, ktorí v Nemecku, Japonsku, Rusko a iných krajinách indikujú liečbu hypertenzie pomocou laserového ožarovania krvi a doplnkov postupne znižujú dávkovanie liekov a v mohých prípadoch lieky vysádzajú. Všetko sa to deje pod dohľadom lekára, ktorý kontroluje aj váhu pacienta, jeho životný štýl a pravidelne kontroluje profil lipidov. U nás na Slovensku ešte nie sme tak ďaleko a mnohí lekári s nami spolupracujú a niektorí laserové ožarovanie krvi odmietajú, pretože je o tom málo poznatkov narozdiel od vyspelých krajín. V prípade, že máte záujem o BIOquant, p.Ing. František Kokoš vám poradí, resp. vás odporučí na kardiológa, ktorý prístroj odporúča svojim pacientom, pretože má s ním dlhoročné skúsenosti.

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2016-06-17 by Martina, František Kokoš Home, Články o zdraví, Články o srdcovocievnych... 0 1415

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa