Čistenie ciev pri vysokom krvnom tlaku

Čistenie ciev pri vysokom krvnom tlaku

Čistenie ciev pri vysokom krvnom tlaku

Vysoký krvný tlak je celosvetový problém. Čím vyšší vek, tým viacej zanesené cievy a tým vyšší krvný tlak, čo vedie k riziku vzniku infarktu, alebo porážky.

Ako znížiť vysoký krvný tlak - nové možnosti

Vedci neustále skúmajú mnohé metódy a produkty na liečbu vysokého krvného tlaku a čistenie ciev. Laserové ožarovanie krvi je v mnohých krajinách indikovaná liečba pre hypertonikov a lekári odporúčajú aj konzumáciu vhodných aminokyselín. Novinkou, ktorá má podľa vedcov znižovať krvný tlak a pomáha pri liečbe zápalu je kordyceps, resp. kordyceps-reishi. Obe huby obsahujú polysacharidy, ktoré majú priaznivé účinky na zdravie. 

Nedávna štúdia na myšiach, ktoré mali vysoké hodnoty krvného tlaku bola vykonaná aplikovaním izolovaného polysacharidu z huby kordyceps. Tento polysacharid má účinky na normalizovanie tlaku. Výsledkom bolo zníženie krvného tlaku myší.

Príčiny vysokého krvného tlaku

Vysoký krvný tlak vzniká dlhodobo časom a niekedy ani o tom nevieme. Existujú mnohé príčiny ako napríklad vyšší vek, strava bohatá na tuky, málo pohybu, avšak v mnohých prípadoch sa dáva za vinu ateroskleróze, zanášaniu ciev, ktoré nespôsobuje len hromadenie odpadových látok na vnútornej strane ciev, ale aj zápal cievnych stien. Postupne ako sa cievy zanášajú tak sa aj zužujú, čo zvyšuje krvný tlak.

Riešením je

  1.      čistenie ciev
  2.      roztiahnutie ciev, aby krv mohla prudiť jednoduchšie a aby tlak nebol vysoký
  3.      odstránenie zápalu na stene cievy

Čistenie ciev

Čistenie ciev nie je také ľahké ako sa zdá. Je na to potrebná pevná vôľa a zmena návykov. Vylúčte zo života transtuky a začnite sa viacej pohybovať. Následne začnite používať Bioquant NS, laserové ožarovanie krvi, ktoré aktivuje enzýmy, ktoré rozpúšťajú nánosy na vnútornej strane ciev. Ale pozor, cievy tvoria asi 100 000km, tak nečakajte, že ich vyčistíte za jedeň deň.  Čím dlhšie problém vznikal a čím je vek vyšší, tým dlhšie to bude trvať. Pravidelné používanie BIOquantu znižuje riziko vzniku srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení. 

Roztiahnutie ciev

Vazodilatácia teda roztiahnutie ciev je efektívny spôsob, keď sú cievy zanesené. Roztiahnutím docielite, že krv bude ľahšie prechádzať cievami a tlak bude klesať. Na roztiahnutie ciev odporúčame BIOquant aminokomplex, ktorý pozostáva zo špeciálnych aminokyselín určených na vazodilatáciu ciev.

Odstránenie zápalu

Počas tohto kroku je dôležité naďalej používať BIOquant, ktorý čistí cievy, Bioquant aminokomplex, ktorý rozťahuje cievy a kordyceps, alebo kordyceps-reishi, ktoré majú protizápalový účinok. Okrem toho tiež efektívne znižujú vysoký krvný tlak. 

Záver

Vysoký krvný tlak sa dá znížiť jedine kombináciou viacerých spôsobov a zmenou životného štýlu. Ak sa naďalej budete stravovať nezdravo, nebudete cvičiť, budete fajčiť a konzumovať nadmerné množstvo alkoholu, tak problém, ani lieky, ani bioquant, ani doplnky nevyriešia. Jediným riešením je zmena. Pokiaľ chcete žiť dlho a plnohodnotne, tak sa o vaše zdravie musíte starať.

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2016-06-17 by Martina Home, Články o srdcovocievnych... 0 8331

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa