Kolagén na kĺby, na pleť a na cievy

Kolagén na kĺby, na pleť a na cievy

kolagén na kĺby, na pleť a na cievy

Kolagén pomáha na kĺby, na pleť a na cievy

Kolagén je látka, ktorá je prirodzene produkovaná telom. Avšak vekom sa produkcia kolagénu znižuje. Výsledkom je tvorba vrások, stenšovanie pokožky, bolesti kĺbov alebo aj kôrnatenie ciev.

Účinky kolagénu 

Riešením môžu byť práve prípravky, ktoré obsahujú kombináciu kolagénu, glukosamínu, vápnika a ďalšých významných látok. Takýmto prípravkov sa hovorí aj kĺbová výživa. Nie je vhodná však len na kĺby, ale aj na posiľnenie cievneho systému, zlepšenie pleti, nechtov a vlasov, pretože kolagén je obsiahnutý aj tam..

BIOquant kolagén komplex je výživový doplnok, ktorý obsahuje:

  •       Hydrolyzovaný kolagén
  •       Glukosamín HCI
  •       Chonroitín sulfát
  •       MSM
  •       Kalcium citrát (vápnik)
  •       Kyselina askorbová (vitamín C)
  •       Magnézium citrát (horčík)

Hydrolyzovaný kolagén

Hydrolyzovaný kolagén je zložený z malých aminokyselín, ktoré pomáhajú vytvárať nový kolagén. Niektoré štúdie dokazujú, že hydrolyzovaný kolagén pomáha napríklad ľudom trpiacich na artritídu, zlpešuje kvalitu pleti, nechtov, vlasov a podporuje aj cievny systém.

Glukosamín, chodroitín a MSM

Glukosamín, chondroitín a MSM sú používané ako kombinácia vďaka ich synergickému účinku. Pomáhajú pri ochoreniach ako osteoartritída, reumatická artritída, ochorenia čelustí (TMD), bolesti kĺbov, bolesti chrbta a krížov. Účinok glukosamínu sa prejavuje po 4-6 týždňoch pravidelného používania. Niektoré zahraničné štúdie preukázali, že glukosamín zastavil trvalé poškodenie a stratu kĺbových chrupaviek ak sa používal bez prestávok.

Nežiadúce účinky: U precitlivených ľudí sa môže prejaviť nadúvanie a plynatosť.

Vďaka Kolagén Amino Komplex-u dostanete kolagén tam, kam potrebujete. 

Kolagén komplex je skvelým doplnkom na výživu kĺbov, kostí, pleti, nechtov, vlasov a ciev. Obsahuje látky, ktoré telo naplno vyživuje na obnovu produkcie kolagénu a dodá telu potrebné vitamíny. 

Zverejnené 2016-05-26 Home 0 1793

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa