Čo je micelárna voda?

Čo je micelárna voda?

micelárna voda

Čo je micelárna voda?

Nový trend v kozmetike je micelárna voda. Je to magický čistiaci prostriedok, ktorý úplne odstraňuje make-up, nečistoty a olej bez podráždenia pokožky v jedinom kroku bez použitia ďalších čistiacich prípravkov.

Ako funguje micelárna voda?

Micelárna voda obsahuje drobné molekuly nazývané micely. Micely sú veľmi drobné a vyzerajú ako jednovrstvové tukové bublinky. Dokážu absorbovať napríklad aj maz a iné oleje. Okrem toho rýchlo a bez podráždenia odstránia aj make-up a maskaru v okolí očí a to omnoho rýchlejšie ako iné čistiace prípravky.

Pre koho je vhodná micelárna voda?

Očistenie pleti micelárnou vodou netrvá ani minútu a mnohí hovoria, že je ideálna pre ženy, ktoré sú vyťažené a majú len málo času na poriadne očistenie pleti. Napríklad mamičky na materskej dovolenke, pracujúce a úspešné ženy, alebo študentky ponahľajúce sa zo skúšky za zábavou atď.

Očistenie pleti nie je veda, magnet na nečistoty ,Micelárna voda,, to zvládne

Naneste na vatový tampónik trochu micelárnej vody a prejdite pleť navlhčeným tampónikom. Narozdiel od iných prípravkov, očistenie pleti je veľmi rýchle a nečistoty sa prekvapivo rýchlo odstránia.

Micelárna voda aj pre citlivú pleť

Je vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti. Nepotrebujete ani vodu, len malý vatový tampónik. Ideálna aj na cesty. Micelárna voda nemusí byť opláchnutá vodou, ktorá môže vysušovať napríklad veľmi suchú pleť. Každá pleť sa jej bude tešiť.

Zverejnené 2016-05-24 by Martina Home, Články o kráse 0 7558

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa