Liečba a prevencia srdcovocievnych ochorení laserovým ožarovaním krvi

Liečba a prevencia srdcovocievnych ochorení laserovým ožarovaním krvi

Liečba a prevencia srdcovocievnych ochorení laserovým ožarovaním krvi

bioquant nsYalong Trade s.r.o. je výrobca zdravotníckych pomôcok. Jeho kľúčovým produktom je prístroj BIOquant, ktorý vyvíjajú dlhé roky a neustále zdokonaľujú.

Vývoj BIOquantov:

Prvá generácia Bioquant:

Tieto prístroje môžeme považovať za prvú generáciu prístrojov BIOquant ™. Jednalo sa o vnútronosovú aplikáciu.

Druhá generácia BIOquant N a BIOquant Profi:

Potom sme pokračovali predajom BIOquant N a BIOquant PROFI, kde N bol a je nosový laser a PROFI je nos / zápästie laser s 10 laserovými diódami na zápastie. Prístroje mali vyšší komfort ako prvá generácia a mali nastaviteľné možnosti pre ožarovanie.

Rozdiely v intranazálnej a transkutánej aplikácií:

Rozdiel medzi ožarovaním zápästia a nosa je jasný, v nose je dostačujúca energia 5mW a na zápästí sa používa až do 50mW. 

Pri ožarovaní povrchovo radiálnej tepny na zápästí, účinok závisí od farby pleti, ale aj množstva tukového tkaniva. Chudší užívatelia s bielou pokožkou majú vyšší účinok, ako tmavší a obéznejší. Preto pri druhej skupine odporúčame aj laser do nosa v kombinácií s rukou.

Vplyv na krv pri ožarovaní aplikátorom do nosa je stabilný a nie je ovplyvnený obsahom melanínu v koži ako pri ožarovaní na zápästí ruky.

Tretia najnovšia generácia BIOquant NS:

Pracovali sme  2 roky na jeho zdokonaľovaní. Je to laser do nosa avšak na rozdiel od predchádzajúcich laserov máme ako jediný na svete v našom prístroji voliteľné frekvencie, jeden aplikátor s červeným laserovým aplikátorom a jeden aplikátor s infračerveným svetlom. Najviac informácií môžete získať z návodu na použitie, ktorý doporučujeme rešpektovať všetkým užívateľom. Je to úplnou novinkou, ktorá vám pomôž pri liečbe srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení.

Zverejnené 2016-05-13 by Yalong Trade s.r.o, Ing. František Kokoš, Konateľ spoločnosti Home, Články o zdraví, Články o srdcovocievnych... 0 3832

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa