Čo všetko dokáže čistiaca kozmetika a aké aktívne ingrediencie obsahuje kvalitná čistiaca kozmetika?

Čo všetko dokáže čistiaca kozmetika a aké aktívne ingrediencie obsahuje kvalitná čistiaca kozmetika?

čistiaca kozmetika

Čistiaca kozmetika na pleť pre dokonalé čistenie pleti ako od kozmetičky!

Predstavujeme čistiacu kozmetiku značky Devee - Clear Skin pre dôkladné šetrné a hĺbkové čistenie pleti troma produktami s jedinečným zložením. 

Devee Clear Skin Čistiace mlieko s extraktom lipového kvetu

DEVEE CLEAR SKINExtrakt z lipového kvetu: Aktívnou zložkou tohto jedinečného čistiaceho mlieka je extrakt z lipového kvetu. Tento extrakt dokáže stimulovať metabolizmus pleti, ochraňuje pleť pred poškodením a zároveň ju upokojuje. Okrem toho tento extrakt je bohatý na vitamín C a mangán , ktorý pokožka šikovne využije pre svoje regeneračné procesy. Lipový kvet je jedinečná ingrediencia pre pleť, pretože zanecháva pleť krásnu, hebkú a jemnú. 

Devee Clear Skin Čistiaci gél s púpalkovým olejom, d-pantenolom, s pentavitínom a jemných povrchovo-aktívnych látok

Púpalkový olej: Púpalkový olej je jemne žltosfarbený olej získaný z púpalky. Patrí medzi prírodné oleje s jednou z najvyšších koncentrácií kyseliny linolovej a gamma kyseliny linolovej. Dôležité mastné kyseliny z púpalky sú dôležité pre pokožku a jej procesy a telo si ich nevie vyprodukovať samo. Púpalka dokáže zázraky s pleťou. Pomáha pleti upraviť pH a vytvoriť správnu rovnováhu pleti ako aj pomaha zlepšiť jej elasticitu. Okrem toho posiľňuje ochranu buniek, aktivuje bunkové funkcie pleti a regeneruje pleť.

D-pantenol: D-pantenol je provitaním, ktorý zlepšuje a urýchľuje rast buniek a obnovu buniek, čo poškodenú pleť regeneruje. Okrem toho zvyšuje metabolizmus v kožných bunkách a rýchlosť, ako sa bunky delia. Keď sa vstrebe hlbšie do pokožky dochádza k zlepšeniu viazania vody a hydratácie, čo vedie k tvorbe zásob vody v pokožke. Ďalšou úlohou d-pantenolu je ochraňovať pleť pred spálením, stimulovať prirodzenú pigmentáciu pleti a upokojovať pleť.

Pentavitín: Jedná sa o aktívnu ingredienciu, ktorá sa nazýva aj ,, magnet na vlhkosť,,. Dokáže vytvárať zásoby vody v pokožke na dlhšie obdobie a ostáva v pleti aj po umytí tváre. Zvýšená hydratácia vedie k redukovaniu vrások, k zlepšeniu elasticity a k omladeniu pleti.

Jemné povrchovo-aktívne látky:  Tieto látky získané z kokosového oleja majú hydrofilné a oleofilné komponenty súčasne a zároveň znižujú povrchové napätie vody. Takisto pomáhajú zlepšovať hydratáciu pleti  tým zlepšovať elasticitu pleti. 

Devee Clear Skin Upokojujúce tonikum s Aloe vera, betaínom, vápnikom, d-pantenolom

Aloe vera: Aloe vera je zázračná rastlina s neobyčajnými účinkami ako protizápalové a regeneračné účinky. Extrakt použitý z hrubých mäsitých listov obsahuje polysacharidy, minerály ako vápnik, zinok, selén a horčík, ako aj vitamíny, aminokyseliny a flavonoidy. Aloe vera má hojivé účinky na pleť a dokáže pleť veľmi rýchlo ozdraviť. Okrem toho pomáha pleti udržiavať vlhkosť, zvýšiť tvorbu kožných buniek a zlepšuje regeneráciu pleti. 

Betaín: Betaín je extrakt získaný z cukrovej repy a je to prírodný komponent a zdroj vlhkosti. Viaže vodu a hydratuje pleť, ale okrem toho vyživuje pleť a chráni ju pred mechanickým a chemickým poškodením. 

Vápnik: Vápnik je nesmierne dôležitý pre pleť a jeho nízka koncentrácia vedie k starnutiu pleti omnoho rychlejšie, doslova pleť starne pred očami. Vápnik reaktivuje bunkovú súdržnosť v pleti a pleť sa stáva odolnejšou a zároveň sa zlepšuje ochranná funkcia pleti.

Čistiaca kozmetika Devee pleť nie len čistí, ale aj ošetruje!

Zverejnené 2016-04-22 by MARTINA Home, Články o kráse 0 954

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa