Dôležité kozmetické ingrediencie na vrásky

Dôležité kozmetické ingrediencie na vrásky

Dôležité kozmetické ingrediencie na vrásky

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová sa nachádza v mladej zdravej pleti v potrebnom množstve, ale rokmi  sa stráca. Jej strata prináša zhoršenie hydratácie pleti, zhoršenie jej elasticity a zrýchlenie starnutia a tvorby vrások. Preto vedci vyvinuli kozmetické prípravky s kyselinou hyalurónovou, ktorá dodáva pleti potrebnú hydratáciu, ktorú si už staršia pleť nedokáže zabezpečiť sama. 

Kyseliná hyalurónová v kozmetike pomáha pleti zlepšiť a zvýšiť prísun vody a zároveň posiľňuje vonkajšiu vrtsvu pokožky. 

Okrem toho pomáha ľuďom s akné, s citlivou pleťou a rosaceou. Zlepšuje hydratáciu pleti a tým regeneruje poškodené vrstvy a zároveň znižuje zápal a chráni pleť pred voľnými radikálmi.

Kozmetické rady: Devee Hyaluron, Wellmaxx Hyaluron 

Kolagén v kozmetike

Kolagén v Devee a Wellmaxx produktoch je získaný z rastlinných zdrojov ako aj morských zdrojov a nie živočišných zdrojov. Kolagén vynikajúco viaže vodu a zabraňuje tvorbe nových vrások.

Kolagén je veľká molekula, ktorá sa ťažko vstrebáva do hlbších štruktúr pleti, avšak kolagén z morských zdrojov, ktorý pozostáva z extraktu z morských rias a polysacharidov je omnoho lepšie využitý pleťou ako iné formy. Ochraňuje ľudské fibroblasty od oxidačného stresu a zvyšuje tvorbu kolagénu I.

Kozmetické rady: Devee Kaviár

Peptidy v kozmetike

Trh nám ponúka mnohé druhy peptidov, ktoré sľubujú odstránenie vrások, ale najnovšie peptidy použité spoločnosťou Wellmaxx dosahujú účinky nie len na jemné vrásky, ale aj hlboké a mimické vrásky.

Matrixyl 3000: Patrí medzi jedny z najdokonalejších peptidov na vrásky. Obsahuje dve zložky palmitoyl oligopeptid a palmitoyl tetrapetid-7, ktoré vtyvárajú synergický účinok. Príklad: Ak sa použite len prvý peptid, účinok na vrásky je len 10 percent. Ak sa použije druhý peptid, účinok na vrásky je 15 percent. Ale ak sa použijú oba peptidy naraz, účinok na vrásky je 60 percent. Preto bol vytvorený matrixyl 3000, aby účinok bol čo najvyšší. Podľa štúdií, matrixyl 3000 zvyšuje syntézu kolagénu typu I o 258 percent, fibronektínu o 164 percent a kyseliny hyalurónovej o 179 percent.

Kozmetické rady: Wellmaxx Celllar Lift všetky produkty, maximálna koncentrácia sa nachádza v pleťovom sére

Ďalšie články: Ako pôsobí na pleť kaviár?

Zverejnené 2016-04-21 by Martina Home, Články o kráse 0 1117

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa