Kozmetika s kaviárom, kolagénom a kyselinou hyalurónovou, dokonalosť pre pleť

Kozmetika s kaviárom, kolagénom a kyselinou hyalurónovou, dokonalosť pre pleť

kozmetika z mora

Kozmetika s kaviárom, kolagénom a kyselinou hyalurónovou - silná trojka, ktorá v boji s vráskami neprehráva. 

Morský komplex z kaviáru, morského kolagénu, z dvoch druhov morských rias a z morského planktónu v kombinácii s kyselinou hyaluronovou je to pravé zloženie pre získanie krásnej a mladistvej pleti.

devee caviarDevee pripravilo novú kolekciu s kaviárom, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie.

Účinok zložiek: kaviár, kyselina hyalurónová, kolagén

Účinok tejto kozmetiky zbadáte hneď po prvých dňoch používania. Kaviár má za úlohu vyživiť pleť, kyselina hyalurónová spolu s morským kolagénom sú dokonalou kombináciou na boj s vráskami a hydratovanie pleti, morské riasy sú vynikajúcim prostriedkom na odstraňovanie voľných radikálov a normalizovanie pH pleti a vitamíny, s minerálmi a stopovými prvkami dodajú pokožke potrebné zložky, ktoré potrebuje na fungovanie, regenerovanie a vyživovanie.

Kaviár + kolagén + hyaluron = DOKONALÁ PLEŤ 

Tak táto kombinácia je to pravé pre vaše pleť. Zlepšuje hydratáciu a elasticitu pleti, zlepšuje výživu pleti, podporuje regeneráciu, zlepšuje syntézu kolagénu, zvyšuje produkciu kolagénu a telu vlastnej kyseliny hyalurónovej, zlepšuje detoxikáciu pleti, upravuje pH pleti, pomáha odstraňovať voľné radikály z pleti, znižuje opuchy, odstraňuje vrásky..... 

Sérum a fluid vytvárajú synergický účinok

Devee odporúča použitie oboch prípravkov súčasne na dosiahnutie maximálnych účinkov. Sérum s fluidom sa navzájom podporujú a ich kombináciou sa účinok na pleť znásobuje. Najskôr naneste pleťové sérum, ktoré má menšie molekuly ako fluid a tým dokáže preniknúť aj do tých najhlbších štruktúr pleti. Sérum sa veľmi rýchlo vstrebáva a účinok prechádza do každej jednej bunky a vrstvy pokožky. Fluid vytvára jemnú vrstu na pokožke, ktorá pokožku chráni pred vonkajšími vplyvmi a zároveň udržuje pleť hydratovanú celý deň, čo je prevenciou tvorby nových vrások.

Sérum a fluid, dôležité zložky nachádzajúce sa v oboch produktoch:

  •       Extrakt z kaviáru
  •       Kyselina hyalurónová
  •       Skvalen
  •       Extrakt z morského planktónu
  •       Extrakt z morských rias
  •       Kolagén
  •       Vitamíny a minerály

Aphanizomenon Flos-Aquae Extract: Je to morská riasa, ktorá sa používa aj vo výživových doplnkov na doplnenie minerálov a vitamínov. Táto riasa je nutrične veľmi bohatá na esenciálne mastné kyseliny, aktívne enzýmy, vitamíny, aminokyseliny, minerály, proteíny, komplexné sacharidy a fytonutrienty. Pokožke dodáva potrebné výživné látky a obohacuje ju o všetky zložky, ktoré potrebuje.

Fucus Vesiculosus Extrakt: Jedná sa o druh morskej riasy, ktorá má neobyčajné anti-oxidačné účinky. Okrem toho, že ochraňuje pleť pred voľnými radikálmi, má aj antibakteriálne účinky.

Planktón extrakt: Extrakt z morského planktónu má dokonalé hydratačné účinky, ktoré pleť potrebuje, aby zamedzila tvorbe nových vrások. Morský planktón má tiež proti-zápalové účinky.

Vyskúšajte túto dokonale vytvorenú radu DEVEE KAVIÁR a zamilujte si účinok morských látok a špeciálnych ingrediencií.

Zverejnené 2016-04-21 by Martina Home, Články o kráse 0 1108

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa