Kozmetika podľa typu pleti – zmiešaná pleť

Kozmetika podľa typu pleti – zmiešaná pleť

Kozmetika podľa typu pleti – zmiešaná pleť

Zmiešaná pleť je kombináciou dvoch, alebo troch typov pleti. Zmiešaná pleť je obzvlášť náročná na starostlivosť, lebo na niektorých miestach je suchšia, na niektorých mastnejšia. Obzvlášť v T oblasti (nos, čelo a brada) sa tvorí viacej mazu ako na lícach a je náchylnejšia na tvorbu akné a čiernych bodiek. 

Lícna časť býva suchšia a náchylnejšia na slnko a poveternostné podmienky. Na lícach sa môže tvoriť začervenanie, fľaky, alebo sa pleť môže olupovať. Lícna časť je aj drsnejšia ako oblasť T a je náchylnejšia na tvorbu vrások hlavne v okolí úst a očí.

Vrásky a zmiešaná pleť

Vrásky sa začínajú tvoriť okolo veku 25 rokov a to hlavne mimické v okolí úst a očí. V tejto oblasti je potrebné aplikovať prípravky s kyselinou hyalurónovou alebo ibištekom. Kyselina hyalurónová pomáha pleť hydratovať a ibištek pôsobí ako prírodný botox, upokojuje svaly a tým dochádza k vyhladzovaniu mimických vrások.

Wellmaxx Koncentrát ponúka rastlinný koncentrát ibištek, ktorý je zameraný práve na vyhladzovanie mimických a hlbších vrások.

Wellmaxx Hyaluron ponúka celú sériu prípravkov na báze kyseliny hylurónovej od hyalurónového čistiaceho prípravku, po hyalurónové gély a krémy. To najdokonalejšie a najúčinnejšie z tejto série je Wellmaxx Hyaluron Pleťové sérum Kolagén Booster, ktoré nie len že obsahuje kyselinu hyalurónovú, ale aj peptidy, ktoré stimulujú a zvyšujú tvorbu kolagénu a zlepšujú syntézu kolagénu. Po používaní jeden mesiac hlboké a mimické vrásky sú viditeľne jemnejšie a pleť je hydratovaná.

V T oblasti je zase potrebné aplikovať kozmetiku s obsahom kyseliny hyalurónovej a aloe vera. Wellmaxx Hyaluron ponúka ampulky, ktoré sú zmesou kyseliny hyalurónovej a aloe vera. Vynikajúce na mastnú pleť, ale zároveň zlepšujú hydratáciu a regenerujú a odstraňujú akné a čierne bodky. V tejto oblasti je možné pouźívať aj Wellmaxx Hyaluron sérum Kolagén Booster, ktorý pokožku nepremastňuje, práve naopak, normalizuje stav pleti a upokojuje mazové zľazy. Zároveň odstraňuje vrásky a je prevenciou nových vrások.

Čistenie pleti:

Pleť čistite len 1x denne, buď ráno, alebo večer. Na lísa si naneste krém 2xdenne, aby ste zabránili vysušovaniu.

  1.      Ráno: Očistite si pleť hĺbkovo enzýmovým peelingom od Wellmaxx Organics, ktorý je vhodný pre vśetky typy pleti vrátane citlivej pleti. Pleť po použití nie je podráždená, ani začervenaná. Môžete siahnuť aj po organickej pene Wellmaxx Organics, ktorá obsahuje argánový a olivový olej. Obe sú vynikajúcou alternatívou pre zmiešanú pleť a pleť ani nevysušujú, ani nepremastňujú.
  2.      Následne si pleť prejdite organickým tonikom Wellmaxx Organics.
  3.      Naneste v T oblasti (čelo, nos, brada) hyalurónový koncentrát s aloe vera, ak máte začervenané miesta, alebo akné, či drobné jazvičky, ktoré potrebujete zahojiť. V prípade vrások a hlavne v oblasti líc, v okolí úst a očí, naneste hyalurónový koncentrát s ibištekom, ktorý pôsobí ako prírodný botox.
  4.      V ďalšom kroku naneste na pleť Wellmaxx Hyalurónové sérum Kollagen Booster, ktoré je vynikajúce na jemné a hlbšie vrásky. Okrem kyseliny hyalurónovej obsahuje aj hesperedín, ktorý pokožku upokojuje. Je vynikajúce aj na kruhy pod očami.
  5.      V poslednom kroku naneste Wellmaxx Organics krém s argánovým olejom, ktorý hoci obsahuje argánový olej, je vhodný na vśetky typy pleti Pokožku nepremastňuje ani nevysušuje.

 

Zverejnené 2016-04-06 by Martina Home, Články o kráse, Kozmetika podľa typu pleti 0 1504

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa