Vrásky... Ako na ne?

Vrásky... Ako na ne?

Kyselina hyaluronová na jemné vráskyVrásky trápia ženy v každom veku...

Kozmetika na jemné vrásky od 25 rokov (od 30-35 rokov)

Na jemné vrásky je najúčinnejšia kyselina hyaluronová.

Vrásky okolo očí

Jemné vrásky sa začínajú tvoriť okolo tridsiatky, ale nie sú výnimkou ani dievčatá vo veku od 25 rokov. Keď si nájdete prvý šedivý vlas, alebo sa objaví prvá viditeľná vráska napríklad okolo očí uvedomíte si, že stárnutie prichádza s vekom a je potrebné urobiť prvé opatrenia pre oddialenie procesu starnutia pleti. Zdravý životný štýl, optimálny pitný režim, redukovanie stresu, viac oddychu napríklad v prírode a zvýšenie fyzickej aktivity sú aj pre mladosť tela aj ducha naozaj prospešné. Netreba však zabúdať aj na výber kvalitnej kozmetiky s hydratačným profilom. Hydratácia v tomto veku je naozaj kľúčová. Predídete tak tvorbe nových vrások. Kyselina hyaluronová má jedinečný hydratačný profil.

Vrásky okolo očí a na čele sa objavujú ako prvé. Vtedy je potrebné spozornieť a začať používať krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou.

Kedy začína klesať množstvo kyseliny HA v pokožke?

Vo veku 25-30 rokov tvorba vrások len začína a produkcia hyaluronu klesá. Už teraz je dobré zvýšiť prísun vlhkosti pleti - hydratovať pleť pre redukovanie existujúcich vrások a zároveň zamedziť alebo spomaliť vznik ďalších. 

Vrásky a voda

Ako prvé, čo musíte urobiť je - zachovať si pitný režim. Vaša pleť potrebuje vodu takisto ako aj vaše telo. Takže vypite denne aspoň 2 litre čistej vody.

Krém proti vráskam 35+

Úbytok kyseliny hyaluronovej viete doplniť gélom, alebo krémom s obsahom kyseliny hyaluronovej. Dodaním hyaluronu sa spustí opätovná produkcia hyaluronu, vrásky sa začnú zjemňovať a predídete vzniku nových vrások.

Odporúčame: kozmetiku s kyselinou hyaluronovou Devee

Devee Hyaluron rada je výborná, pretože obsahuje zmes nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny HA. To znamená, že väčšie molekuly ostávajú plytšie a menšie prenikajú hlbšie. Hydratácia kože naprieč tkanivami je tak vyriešená. Kozmetická rada obsahuje hyalurónový gél Superkoncentrát, hyalurónový krém Hydrokoncentrát, Očný hyalurónový krém, ale aj hyalurónové sérum platinová edícia. Ideálne je, ak sa aplikuje hyalurónové sérum spolu s krémom, alebo hyalurónový gél spolu s krémom. Na očí je v ponuke očný krém s kyselinou hyalurónovou, ktorý vyhladí vrásky práve v tejto oblasti.

kyselina hyaluronová wellmaxxOdporúčame: kozmetiku s kyselinou hyaluronovou Wellmaxx

Wellmaxx Hyalurónová rada je rozsiahlejšie. Má v ponuke aj čistiacu emulziu s kyselinou hyalurónovou FaceWash, ktorá dôkladne odstraňuje nečistoty a mastnotu a je ideálna pre každodenné čistenie. Okrem toho kyselina hyalurónová v čistiacej emulzii dokonale hydratuje pokožku.

Pleťové gély, krémy, séra a fluidy sa musia aplikovať na čistú a umytú pleť, aby sa čo najľahšie absorbovali. Preto pred každou aplikáciou si pleť vyčistite čistiacou emulziou, tonikom, alebo čistiacou penou.

Odporúčame, aby sa rôzne značky kozmetiky po určitom čase prestriedali, pretože každá značka a každý produkt obsahuje iné dôležité aktívne zložky.

Odporúčanie od 25 (30) rokov:

  •       Značka Devee, rada Hyaluron: gél, krém, sérum, očný krém, telové mlieko
  •       Značka Wellmaxx, rada Hyaluron: čistiaca emulzia, hydratačná maska, gél, krém, sérum, očný gél, fluid

Kozmetika na hlbšie vrásky od 40 rokov (45 rokov) 

Na stredne hlboké až hlboké vrásky je najlepší Retinol.

Po 40tke sa začínajú vrásky prehlbovať a je potrebné zmeniť taktiku na pleť. Pleťové bunky začínajú odumierať a pleť môže byť vekom, alebo aj inými faktormi poškodená, suchá, matná, drsná a unavená.

Krém proti vráskam 40+

Výber vhodného krému proti vráskam 40+ je dôležitý, lebo nesprávne zvolená kozmetika, hlavne tá ktorá obsahuje len minimum aktívnych ingrediencií ako kyselina hyalurónová, retinol, alebo peptidy môže vrásky prehĺbiť. V tomto veku je potrebné zvoliť krémy, ktoré obsahujú aspoň dve aktívne látky ako kyselina hyalurónová+retinol.

retinol na stredne hlboké vráskyPleťové krémy s kyselinou hyalurónovou a retinolom

Ideálne je siahnuť po kozmetike s kyselinou hyalurónovou a retinolom. Retinol, proretinol, alebo inak povedané derivát vitamínu A je látka, ktorá dokáže regenerovať poškodené bunky.

Porovnanie Retin A, ktorý je na predpis u kožného lekára a Proretinol Vitanol Bio

Retin A je čistá forma vitamínu A a je len na predpis. Hoci je na vrásky a akné účinný, je extrémne citlivý na slnko. Citlivosť na slnko je taká vysoká, že pokiaľ sa ním nakrémujete na dovolenke pri mori, tak spôsobí extrémne prehlbenie vrások. Spôsobuje aj masívne odlupovanie kože, pod ktorou sa tvorí nová, čo je aj nemusí byť želaný efekt.

Pro-retinol Vitanol Bio je veľmi účinný na akné aj na vrásky a zároveň k pleti šetrný. Kombinácia troch účinných látok pro-retinol vitanol Bio + retinol palmitát + kyselina hyaluronová prináša účinný prostriedok proti vráskam aj na akné bez odlupovania kože. Stimuluje sa bunková výmena a stará koža sa rýchlejšie nahrádza novou, ale nie masívnym odlupovaním ako to býva u Retinu A. Citlivosť na slnko je redukovaná na minumum. Táto trojkombinácia je účinná aj na citlivú pleť a nespôsobuje dráždenie ani očervenanie. Nová pleť bude znova krásna a mladistvá. 

Odporúčame: kozmetiku s kyselinou hyaluronovou s retinolom Devee

Po štyridsiatke odporúčame Devee Retinol, ktorá prináša účinné hyaluronové sérum, denný krém, nočný krém, ale aj očný krém s pro-retinolom. Všetky štyri produkty obsahujú nízkomolekulárnu a vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, pro-retinol vitanol Bio a retinol palmitát. 

Keď je pleť unavená vyskúšajte jej dodať aj žiadanú dávku vitamínov napríklad prostredníctvom pleťovým koncentrátov, ktoré obsahujú maximálny účinok aktívnych zložiek a účinky sa dosahujú okamžite. 

Odporúčanie od 40 rokov (45 rokov):

  •       Značka Devee, rada Retinol: sérum, denný krém, nočný krém, očný krém
  •       Značka Wellmaxx, rada Koncentráty: pleťový koncentrát s vitamínmi
  •       Značka Wellmaxx, rada Hyaluron ampule: Hyalurónový koncentrát so sladkými mandlami proti vráskam 

Kozmetika na hlboké a mimické vrásky od 45 rokov (50 rokov)

kozmetika na hlboké vrásky peptidyNa hlboké vrásky je najúčinnejší komplex aktívnych peptidov.

Pribúdajúcim vekom bez správnej starostlivosti sa vrásky výrazne prehlbujú a pleť môže pôsobiť suchšie, unavene a chýba jej hyaluron. To najkvalitnejšie a najúčinnejšie na hlboké vrásky z kozmetiky je bunkový lifting pomocou aktívnych peptidov. Peptidy sú bielkoviny, ktoré sa vylučujú pri degradácii kolagénu - komunikujú s mozgom a vysielajú signál, aby sa doplnil kolagén. Existuje veľké množstvo peptidov s rôznymi účinkami. Peptidy obsiahnuté vo Wellmaxx Cellular Lift hovoria mozgu, aby produkoval viacej kyseliny hyaluronovej, kolagénu a elastínu a regeneroval poškodené pleťové bunky. Účinky vidno po prvom týždni na jemné vrásky, avšak na redukovanie hlbokých si musíte počkať dlhšie, avšak účinok sa určite dostaví. Viditeľné výsledky je pozorovať po 28 dňoch až 3 mesiacoch pravidelného použivania, ale zlepšenie textúry pleti je pozorovať po pár dňoch používania.

Odporúčame: kozmetiku s komplexom aktívnych peptidov Wellmaxx

Micelárna voda z rady Bunkový Lifting

Micelárna voda je ideálna na každodenné čistenie pleti pred nanesením séra. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť krásne hydratuje. Je dôležité, aby pleť bola čistá a póry otvorené, keď sa nanáša sérum, aby preniklo čo najhlbšie.

Sérum z rady Bunkový Lifting

Z bunkového liftingu to najúčinnejšie je bunkové sérum. Obsahuje nie len peptidy, ale aj kyselinu hyalurónovú. Toto sérum je číslo jedna na trhu a jeho účinky  sú pozorované aj na hlboké vrásky už po prvom mesiaci používania. Obsahuje peptid Vinci 02, ktorý zlepšuje syntézu kolagénu a tým sa kolagén stáva dostupnejšim. Okrem toho obsahuje ďalší peptid Syn-Coll, ktorý zvyšuje produkciu kolagénu a odstraňuje aj hlboké vrásky. Toto sérum obsahuje aj kyselinu hyalurónovu, ktorá pleť hydratuje a stará sa o to, aby pleť mala dostatok vody na tvorbu a produkciu kolagénu. 

Krém proti vráskam 50+

Krém proti vráskam by mal obsahovať peptidy ako Matrixyl 3000, ktorý je považovaný za jeden z najúčinnejších peptidov na hlboké vrásky.

Krémy z rady Bunkový Lifting

Je ideálne ak sa po nanesení séra nanesie ešte denný, nočný, alebo očný krém na znásobenie efektu a na dodanie prírodných olejov, ktoré pokožku zvlhčia za pomoci mastných kyselín, ktoré pokožka tiež potrebuje. Krémy z tejto rady totiž obsahujú cennosti z prírody ako je olej z makadámových orieškov, bambucké maslo, jojóbový olej a antioxidant vitamín E. Nechýbajú im ani peptidy, ale v nižších množstvách narozdiel od séra.

Odporúčanie od 45 rokov:

  •       Značka Wellmaxx, rada Cellular Lift aktívne peptidy: micelárna voda, pleťová maska, sérum, denný krém, nočný krém, očný krém

Kozmetika na citlivú, začervenanú pleť so sklonom ku pigmentácií s účinkom na vrásky

Wellmaxx priniesol najnovšiu radu, ktorá redukuje zápaly pleti, upravuje pigmentáciu a znižuje tvorbu stareckých škvŕn a fľakov zo slnka. Rada Wellmaxx Skineffect je kombináciou najnovšieho výskumu a aktívnych ingrediencií, ktoré navracajú pleti rovnováhu a zdravie a zároveň vyhladzujú vrásky.

Rada Wellmaxx Skineffect TU.

Zverejnené 2016-02-04 by Lucia Home, Články o kráse 0 1971

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa