Prístroj na prostatu- referencia od zákazníka

Prístroj na prostatu- referencia od zákazníka

Dobrý deň tím Kingray.
Keďže problémy s prostatou sú oveľa nepríjemenjšie ako sa na prvý pohľad zdá, spočiatku ich človek bagatelizuje, 
ale keď ich nezvláda proste skončí s plienkou alebo si nosí balónik so sebou do ktorého vyteká moč.
Hľadal som spôsoby na ošetrenie prostaty. Nepomáhali mi ani prostenal ani prostamol, prostalgene, len trocha sa to zmiernilo ale tie náhle pocity stále prichádzali.
Trápila ma  náhla potreba močiť, ktorá bola tak silná a nutkavá, akoby som to nevedel udržať, proste ma to tak tlačilo hocikde. Už to vyzeralo, že niekedyto nezvádnem a pocikám sa.
Tak som sa rozhodol hľadať iné riešenie ako tie čo sú v reklamách v televízii, hoci aj tie fungujú ale zrejme nie sú dostatočne účinné na vážnejšie stavy.
Čítal som,  že  jednou metódou liečby prostaty je vsunutie aplikátora obaleného do konečníka tak aby sa jeho koniec dotýkal prostaty a tam môžu posobiť fyzikálne metódy ako vibrácie, teplo alebo magnetické pole. Veľmi sa mi to nepozdávalo začať takto, rozhodol som sa hľadať nejakú inú vhodnú alternatívu.
Objavil som váš ošetrovací prístroj na ošetrenie prostaty cez akupunkturne body so špecifrickými parametrami stimulácie. Od distribútora som si vyžiadal a dostal som aj určité klinické testovanie výrobcu a boli tu náznaky, že by to mohlo pomôcť. V testoch ho testovali aj ženy a tiež mali dobré výsledky tak mi z toho vyšlo že je to relatívne univerzálny prístroj a zaberá na viac diagnóz ako bolo testovaných ochorení a proste ak sa dá, môže s tou prostatou pomocť alebo aj s intenkontineciou pomôcť. 
Použil som body CV2 a CV6 podľa návodu. Na elektródy som naniesol elektrický vodivý gél a položil som elektródy na miesta podľa návodu a čakal som. Po zapnutí prístroja som postupne dvíhal intenzitu a za 10 minút som sa dostal tesne k maximu, viac som  nezniesol, lebo je to sila čo to robí vnútri človeka. Zvieravé pocity, až pálenie v oblasti elektród ale rozhodol som sa vydržať to. Po ubehnutí aplikácie som sa stále cítil, akoby medzi ošetrovacími bodmi som mal v bruchu dieru alebo zovreté tkanivá a svaly ako po silnej námahe. Asi to bola ozaj silná námaha a napnutia svalov zrejme masírujú aj prostatu takýmto spôsobom.
Na druhý deň to bolo neuveriteľné. Nutkavý pocit na močenie neprišiel ani raz. Mal som pokooj a cítil som sa fajn. Budem Vás informovť o ďalšom pokračovaná mojich testov prístroja a otestujem aj bod CV1 a CV6. CV znamená, že ide o body meridiánu conception vessel. Čínsky výrobca zrejme strávil veľa času kým nastavil presne parametre prístroja a vybral tie najlepšie body ošetrenia prostaty na pokožke.
O ďalšom progrese vás budem informovať.
Za prístroj Ďakujem

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2018-07-04 by František Home, Články o zdraví 0 722

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa