Najnovší výskum o enzýme serapeptáza

Najnovší výskum o enzýme serapeptáza

Najnovší výskum o enzýme serapeptáza

Prinášame vám novinky z najnovších výskumov o enzýme serapeptáza. Posledný výskum sa koncentroval na účinky tohto zázračného enzýmu na mozog a jeho regeneráciu ako aj na účinky serapeptázy rozpúšťať nadmerné hromadenie fibrínu . Výskumníci sa domnievali, že serapeptáza ako enzým, ktorý odstraňuje zápal rôzneho pôvodu môže pomôcť pacientom s ochoreniami ako Alzheimer, Parkinson, alebo demencia.

Prvotné výskumy o serapeptáze

Prvotne sa predpokladalo, že serapeptáza je zaujímavá v tom, že dokáže ropúšťať neživé tkanivá ako jazvy, cysty, zrasty atď. Následným výskumom sa dokázalo, že dokáže redukovať zápal rôzneho pôvodu a je úľavou hlavne u pacientov s ochoreniami ako reuma, artritída, alebo reumatoidná artritída. Výskumy preukázali aj jej účinky na odstraňovanie rakovinových buniek. Mnohí lekári ju odporúčaju pacientom s cievnymi ochoreniami na odstránenie plaku na vnútornej strane ciev, čo je príčinou mnohých srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení. Okrem toho pomáha znižovať opuchy, zadržiavanie vody v tele a odstraňuje bolesť.

Účinky:

 •        Rozpúšťa neživé tkanivá
 •        Odstraňuje zápal rôzneho pôvodu
 •        Odstraňuje z tela rakovinové bunky
 •        Odstraňuje plak v cievach (ateroskleróza)
 •        Redukuje opuch a bolesť a zadržiavanie vody v tele
 •        Pomáha odstraňovať amylod-beta z mozgu a zápal z mozgu
 •        Rozpúšťa fibrín, ktorý je zodpovedný za ochorenia ako trombóza atď.

Zdravý mozog je taký, ktorý dostáva zdravú okysličenú krv, ktorý nemá nervové poškodenia a nemá známky zápalových procesov.

Mozgu prospieva:

 •        Aktívny životný štýl
 •        Získavanie vedomostí
 •        Strava bohatá na zdravé tuky ako orechy, olivy, ryby

Seraptáza je vynikajúca pre mozog pretože pomáha nasledovne:

 •        Odstraňuje zápalové procesy v mozgu
 •        Zamedzuje ukladaniu amyloidu-beta v mozgu, ktoré sú jednou z príčin ochorení ako Alzheimer
 •        Rozpúšťanie nadmerného fibrínu a iných neživých tkanív bez poškodenia zdravých tkanív
 •        Redukuje chemické procesy v mozgu, ktoré spôsobujú vznik Alzheimerovej choroby

Serapetáza pomáha rozpúšťať nadmerné hromadenie fibrínu

Naše telo obsahuje fibrinolytické enzýmy, čo sú dobré enzýmy, ktoré ako keby ,,požierali,, nadmerný fibrín v našom tele. Starnutím sa však produkcia fibrinolytických enzýmov znižuje. Nadmerné hromadenie fibrínu spôsobuje znížené fungovanie starnúcich orgánov, preto sa napríklad rany hoja pomalšie u starších ľudí ako u detí. Nadmerné hromadenie fibrínu je nebezpečné, pretože upcháva cievy a spôsobuje zápaly. Najúčinnejší enzým na odstraňovanie a rozpúšťanie nadmerného fibrínu je serapeptáza. Zo všetkých štúdií najlepšie obstáli enzýmy: 1. serapeptáza 2. natokináza 3. bromeláza

Hoci množstvo fibrínu nespôsobuje vznik tumorov (aspoň to ešte nebolo dokázané), avšak bolo zistené, že rakovinové bunky majú 15 krát viacej fibrínu okolo nich ako zdravé bunky. Tákato lepivosť proteínov spôsobuje, že imunitný systém nie je schopný sa dostať do týchto buniek a zničiť ich. Preto serapeptáza je prospešná práve na rozpustenie fibrínu.

Štúdie pokračujú ďalej, avšak jedno je isté, ak je v tele zápal, serapeptáza je to prvé, po čom by som siahla. Zápal sa môže nachádzať kdekoľvek aj dlhé roky a ani o ňom nemusíme vedieť, pretože pri našom životnom štýle si drobnú bolesť ani nevšimneme. Za zápalom je všetko. Aj Alzheimerova choroba, aj rakovina. Serapeptáza neredukuje len zápal, ale aj rozpúšťa plaky v mozgu (Alzheimer), plaky na vnútornej stene ciev (Ateroskleróza), fibrín (trombóza) atď. Preto konzumácia serapeptázy je aj prevencia, ktorá za to naozaj stojí.

Ďalšie štúdie budeme dopĺňať postupne.

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2018-04-16 by Martina Home, Články o zdraví, Články o srdcovocievnych... 0 8203

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa