Čistenie pleti

Čistenie pleti

Čistenie pleti

cistenie pletiČistenie pleti je potrebné v každom veku. Naša pleť si to zaslúži. Odstraňuje make-up, odumreté kožné bunky, maz a nečistoty. Čistenie otvára póry, ktoré keď sa upchajú tak dochádza k vzniku akné, alebo k rýchlemu starnutiu pleti a vzniku vrások. Okrem toho pleť potrebuje byť čistá a póry otvorené, aby mohla správne prebiehať detoxikácia pleti.

Dôvody na čistenie pleti

Pokiaľ ste deň strávili v práci, vaša pleť je unavená od make-upu, od počasia, útočilo na ňu milióny znečistených častíc vo vzduchu, pôsobilo na ňu slnko atď. Na konci dňa je rovnako unavená ako vy po dlhej práci. Prídete domov, umyjete si ruky, zjete niečo výživné, doprajete si dodanie potrebných tekutín a pred spaním si možno dáte niekoľko cvikov z jógy na relaxáciu, alebo zrelaxujete pred televízorom. Aj pleť si zaslúži to isté. Želá si a zaslúži si prečistenie, relax, správnu hydratáciu a možno aj detoxikáciu po ťažkom a náročnom dni.

Exfoliácia, ďalší dôvod na čistenie pleti

Exfoliácia je proces zbavovania sa starej odumretej kože a nahradzanie novou. Je to prirodzený proces, ktorý sa deje každú sekundu, avšak nie naraz, pomaly a postupne. Denne sa zbavíme miliónov kožných buniek, ktoré sú nahradené novými. Toto je dôvod, prečo potrebuje používať napríklad peeling. Mechanický peeling, ktorý obsahuje drobné čiastočky pokožku dráždi. Teraz existujú modernejšie peelingy na báze enzýmov, ktoré pokožku zbavia starej kože a dokonca zregenerujú.

Peeling je veľmi užitočný...

 •       Odstraňuje vrstvy starej odumretej kože
 •       Odstraňuje nečistoty, ktoré zanášajú póry
 •       Pokožku vyhladzuje a otvára, čo má výhody napríklad rovnomernejšie nanesenie make-upu
 •       Absorbcia kozmetických prípravkov sa zlepší

Enzýmový peeling - viete, čo to je?

Enzýmový peeling je najjemnejšia metóda odstraňovania nečistôt a odumretých buniek. Môže byť použitý aj na tú najcitlivejšiu pokožku. Tento typ peelingu využíva prírodné látky na odstraňovanie kožných buniek, na zvýšenie tvorby nových buniek a na znižovanie jazvičiek po akné. 

Enzýmový peeling neškrabe pokožku ako mechanické peelingy, alebo peelingy, ktoré obsahujú drobné častice látok. Naopak, enzýmový peeling aktivuje prirodzené procesy a odumreté bunky kože rozpúšťa. Okrem toho udržiava zdravé pH pleti.

Enzýmový peeling Wellmaxx Hyaluron

peeling

Enzýmový peeling nemá žiadne nežiadúce účinky na pleť a je nápomocný...

 •       Stimulovanie tvorby nových buniek
 •       Zlepšenie textúry pleti
 •       Zlepšenie vzhľadu pleti
 •       Redukovanie začervenania
 •       Zvýšenie okysličenia pleti
 •       Prečistenie pórov do hĺbky
 •       Odstraňovanie odumretých buniek na pokožke

Wellmaxx ponúka Enzýmový Peeling v ampulkách 30x2ml. Sú určené na každodenné použitie a okrem prírodných enzýmov, obsahujú aj kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť hydratuje.

Organická čistiaca emulzia

čistiaca emulzia

Čistiaca emulzia - pena na hĺbkové čistenie

Emulzia by mala obsahovať potrebné oleje, nemala by obsahovať mydlá, parabény, ani iné škodlivé látky.

Z wellmaxx produkcie je ideálna Organická čistiaca emulzia, ktorá spolu s vodou vytvára jemnú penu na pokožke bez podráždenia, alebo začervenania. Je vynikajúca aj na hlbkové čistenie a je vhodná aj pre veľmi citlivú pleť. Použité oleje sú z organického poľnohospodásrtva. Obsahuje cenný argánový olej a olivový olej. Vhodná na každodenné použitie a hlbkové čistenie.

Odstránenie make-upu pomocou micelárnej vody, alebo čistiaceho tonika

Micelárna voda Wellmaxx

micelarna voda

Micelárna voda

Micelárna voda je voda na čistenie pleti, ktorá obsahuje mikroskopické častice micely, ktoré dokážu z pokožky jediným pretretím odstrániť nečistoty, make-up alebo maz. Tieto častice fungujú ako magnet, priťahujú nečistoty a preto nie je potrebné žiadne drhnutie, ktoré spôsobuje podráždenie pleti. Je veľmi populárna, pretože nečistoty odstraňuje takmer okamžite, nedráždi pokožku a preto je vhodná aj na citlivú pleť, okrem toho pokožku hydratuje a upokojuje. Nemusíte sa báť, že by na pokožke ostal nejaký mastný film, to s micelárnou vodou nehrozí.

Wellmaxx ponúka Micelárnu vodu s peptidmi pre  dokonalé vyčistenie pleti a dokonalý bunkový lifting.

Organické čistiace tonikum Wellmaxx

pletove tonikum

Čistiace tonikum:

Tonikum je ideálne na prečistenie pleti od make-upu a nečistôt.

Z produkcie wellmaxx je v ponuke oranické čistiace tonikum, ktoré je veľmi šetrnné k pleti. Pomáha pleť hydratovať, pretože sa jedná o kombináciu kyseliny hyaluronovej  a Aloe vera. Takisto je bez pesticídov, mydiel a parabénov.

7 pravidiel, ako sa starať o svoju pleť

 1.      Aby ste sa mohli postarať o svoju pleť, musíte si uvedomiť, čo vaša pleť potrebuje a čo je pre ňu dobré. To, čo je dobré pre mastnú pleť nie je napríklad dobré pre suchú pleť.
 2.      Niektoré oblasti si vyžadujú špeciálnu starostlivosť ako napríklad oči. Vedeli ste, že pokožke okolo očí je 10 krát tenšia ako iná oblasť pokožky? Preto sa vyrábajú špeciálne prípravky na ošetrovanie okolia očí.
 3.      Jemné čistenie a kombinácia povrchového a hĺbkového čistenia. Najskôr si pleť prečistite povrchovo micelárnou vodou, alebo tonikom. Odstráňte make-up a všetky nečistoty na povrchu. Následne naneste kozmetiku na hĺbkové čistenie ako čistiace emulzie, penu, peeling atď. Dávajte si pozor, aby neobsahovala fragnance, parabény alebo mydlo.
 4.      Po prečistení naneste na pleť gél, alebo sérum na vyhladenie vrások. Do 35 rokov je ideálne hyalurónové sérum, do 45 rokov sa odporúča kombinácia kyseliny haluronovej s vitamínom A v sére, a od 45 rokov je vynikajú sérum s peptidmi na bunkový lifting a hlboké odstránenie vrások.
 5.      Nezabúdajme na očí. Naneste očný krém na hydratovanie, pretože pokožka očí si vyžaduje inú starostlivosť ako zvyšná pleť.
 6.      Následne naneste na pleť krém na zlepšenie hydratácie. Stále platí, že podľa veku si zvoľte hyalurónový krém, hyalurónový krém s retinolom, alebo krém s peptidmi.
 7. Nezabúdajte na pitný režim.
Zverejnené 2016-02-17 Home, Články o kráse 0 1241

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa