Biolampa BIOgene III stolová

Polarizovaná Biolampa BIOgene III stolová

Viac detailov

Nový produkt

199,00 €

94 Kusov

- +

Porovnať

 
Viac informácii

Polarizovaná Biolampa BIOgene III stolová

Biolampa Biogene III 

Výhody:

  • 2 rôzne farby s odlišnými účinkami súčasne
  • Vysoký výkon a silné účinky svetla

Biolampa Biogene III - Pomôžte si svetlom!

Vyskúšajte vynikajúce účinky svetla, ktoré ľudia využívali už od pradávna.Špecifikácia

Špecifikácia 

Názov: biolampa Biogene

Model: BIOgene III

Typ: LED fototerapeutická biolampa

Svetlo:  LED svetlo 2 rozličných diód (modrá, červená) s polarizáciou svetla

Nabíjanie a zdroj napätia: sieťové napatie 240V

Vstupné napätie: 100-240V 50/60Hz

Vlnové dĺžky  hlavíc a optický výkon svetla na úrovni čela prístroja v základnom prevedení prístroja( bez nasadených optických prvkov na čele prístroja):

-       Modrá farba svetla: 460nm, 3000 mW pred polarizáciou

-       Červená farba svetla: 623-660nm, 9000 mW  pred polarizáciou

- Výstupný výkon po polarizácii je 6000mW-  teda 6W

Ako biolampa funguje?

Svetlo sa vyznačuje blahodarnými účinkami na ľudské bunky, ktoré sa dosahujú ožarovaním živých tkanív svetlom. To aktivuje procesy k rýchlejšiemu zotaveniu tkanív poškodených rôznymi vplyvmi. Svetlo z biolampy sa vyvíjalo od jednoduchého LED prístroja po účelovo navrhnutý a premyslený prístroj s výrobou polarizovaného svetla so širokými možnosťami využitia.

Biolampa má analgetické účinky (zmierňuje bolesť), protizápalové účinky (napr. zlepšuje odtok lymfy, aktivizuje imunitu) či biostimulačné účinky (reálna náprava a obnova poškodených tkanív a systémov).

Prístroj nepoužívajte v tehotenstve, v oblasti štítnej žľazy, ak užívate lieky spôsobujúce fotocitlivosť či u osôb s epilepsiou. Aplikáciu na deťoch vykonávajte len pri sprievode dospelej osoby. 

2 vlnové dĺžky

Modré svetlo (vlnová dĺžka 460 nm)

Používa sa na dezinfekciu, na podporu liečby akné, otvorených rán a pod. Toto použitie súvisí s jeho schopnosťou zabíjať niektoré baktérie prostredníctvom voľných radikálov, ktoré sa uvoľnia v ich štruktúre, nakoľko baktérie sa vyznačujú slabou ochranou voči voľným radikálom.

Tento druh svetla sa uplatňuje najmä v kozmetike, kde pomáha pri redukcii akné vďaka svojim dezinfekčným účinkom a znižuje tiež množstvo mazu na pokožke. Modré svetlo stimuluje uvoľňovanie NO v bunkách a v cievach to vedie i vazodilatácii – uvoľneniu ciev.

Červené svetlo (vlnová dĺžka 630-660 nm)

Tento druh viditeľného svetla preniká najhlbšie, ožaruje veľký objem buniek v oblasti jeho aplikácie a dodáva bunkám energiu, absorbciou v komponentoch v bunkách, ktoré sú zodpovedné za výrobu energie . Princípom je absorpcia červeného svetla v enzýme cytochróm C oxidáza, čím sa aktivuje zvýšená tvorba energie v bunkách uložená vo väzbách ATP molekúl.

Tento druh svetla napomáha zvyšovaniu produkcie kolagénu v pokožke, aktivuje opravné mechanizmy, stimuluje bunky fibroblastov a rast buniek.  Znižuje tiež priľnavosť krvných doštičiek (trombocytov) a ich agregáciu, uvoľňuje erytrocyty zo zhlukov, čím je umožnená väzba väčšieho počtu molekúl kyslíka na ich povrchu, aktivuje tvorbu T-lymfocytov, čím sa podieľa na normalizácii imunity.

Vedecké práce dokázali, že polarizované svetlo má na ľudský organizmus efekt: • stimulačný, • protizápalový  • protibolestiv!

Prístroj nepoužívajte:

  • V oblasti štítnej žľazy alebo ak užívatete lieky spôsobujúce fotocitlivosť
  • Ak máte onkologické ochorenie a v tehotenstve 
  • Aplikácie na deťoch vykonávajte len v prítomnosti dospelej osoby
  • Používajte vždy ochranné okuliare, alebo si zakryte  oči počas používania, alebo počas aplikácie v blízkosti očí,  alebo prístroj aplikujte so zatvorenými očami alebo v priamom kontakte s pokožkou v oblasti okolo očí, tak aby ste sa vyhli nasvieteniu do očí aj z odrazeného svetla.

Biolampa je vhodná pre ľudí, ale aj pre domáce zvieratká!

Psík na obrázku po operácii nádoru na chvoste si stehy roztrhal a nebolo mu možné otvorenú ranu opäť zašiť. Preto sa aplikovalo svetlo Biogene III., aby sa rana opäť zacelila. Pravidelné ožarovanie svetlom biolampy Biogene III niekoľkokrát denne urýchlil hojenie a niekoľko centimetrov hlboká otvorená rana sa po necelom mesiaci úplne uzavrela. Čo je pri otvorených ranách naozaj úspech, pretože sa hoja mesiace a veľmi ťažko, lebo ide o komplikovaný biologický proces. Biolampy sú vynikajúcim pomocníkom pri hojení otvorených rán. 

Napísať recenziu

Biolampa BIOgene III stolová

Polarizovaná Biolampa BIOgene III stolová

Napísať recenziu

 
Komentáre(0)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

7 iných produktov v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Porovnať 0

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa