Stabilizátor krvného tlaku Jintong

Stabilizátor krvného tlaku Jintong

Je to najmodernejší prístroj založený na elektrostatických impulzoch, ktorý pomáha znižovať vysoký krvný tlak. Vyhral množstvo ocenení a jeho obľube sa tešia už aj Slovenskí zákazníci.

Viac detailov

Znížená cena
Stabilizátor krvného tlaku
Nový produkt
Limitovaná špeciálna ponuka

149,00 €

349,00 €

-200,00 €

948 Kusov

- +

Porovnať

 
Viac informácii

Stabilizátor krvného tlaku Jintong

Keby sme sa na účinky stabilizátora krvného tlaku mali pozrieť z hľadiska Akupunktúry, povedali by sme, že prístroj normalizuje akupunktúrny bod Neiguan, ktorý, keď je poškodený, tak dochádza k jeho výchylkám.

Keby sme sa na účinky mali pozrieť z hľadiska modernej medicíny, tak tá zase hovorí, že elektrické pole generované elektrostatickými impulzami dokáže stimulovať a normalizovať nervový systém. Dochádza ku potlačeniu vzruchov symatického nervového systému, čím sekundárne dochádza ku znižovaniu vysokého krvného tlaku.

Ku prístroju dodávame presný návod, ako prístroj funguje, ako ho obsluhovať a ako vykonávať údržbu.

Obsah balenia: prístroj, návod na použitie, kryt elektrostatického okienka, prenosný obal, adaptér, nabíjačka, 2 dobíjateľné batérie, ktoré obsahujú patentovaný elektrostatický chip pôsobiaci na meridian osrdcovníka prostredníctvom účinku na bod pc6/neiguan na vnútornej strane zápästia ruky

Užívanie: 1 - 3x denne 30 minút. Najdôležitejšia je večerná aplikácia v čase 19 - 21 hod., potom ranná v čase 7 - 9 hod, tretie použitie v čase 13 - 15 hod.

Návod: Odmerajte tlak krvi. Nájdite akupunktúrny bod p6 v strede zápästia a zapnite náramok prístroja. Stlačte tlačidlo pre spustenie prístroja, po dobu cca 30 minút. Zložte prístroj zo zápästia a odmerajte tlak krvi.

Ako prístroj Jintong funguje?

Aplikuje sa na akupunktúrny bod Neiguan alebo Sanyinjiao na ľudskom tele ako náramok. Pomáha zmierňovať symptómy u hypertonikov, ale aj hypotonikov udržiavaním ich tlaku krvi na hodnotách blízkych normálu.

Funguje to tak, že prístroj normalizuje potenciál akupunktúrneho bodu Neiguan, ktorého potenciál pri poruchách krvného tlaku je vychýlený. Tento bod sa nachádza v meridiáne osrdcovníka a má bezprostredný vplyv aj na tepovú frekvenciu a funkciu srdca. Jintong poskytuje novú metódu a pomoc pri účinnom zmierňovaní symptómov hypertenzie a hypotenzie bez toho, aby spôsoboval vedľajšie účinky.

Výhody:

  • prístroj má tvar hodiniek na ruku
  • dezinfikovateľný remienok
  • pohodlné nosenie doma alebo na cestách či v práci
  • možnosť aplikácie pri chôdzi, behu atď.
  • nie je cítiť elektrostatické pole a nevyvoláva prechod prúdu
  • účinok sa u ľahších foriem hypertenzie dosahuje rýchlo, v priebehu niekoľkých aplikácií, a u ťažších foriem v trvaní niekoľkých mesiacov
  • pomáha všetkým tým, ktorí aj napriek užívaniu liekov iba zriedka dosahujú normálne hodnoty krvného tlaku
  • vhodné aj pre diabetikov
  • patentovaný elektrostatický WK čip je súčasťou batérie a tvoria spolu IC článok.

Napísať recenziu

Stabilizátor krvného tlaku Jintong

Stabilizátor krvného tlaku Jintong

Je to najmodernejší prístroj založený na elektrostatických impulzoch, ktorý pomáha znižovať vysoký krvný tlak. Vyhral množstvo ocenení a jeho obľube sa tešia už aj Slovenskí zákazníci.

Napísať recenziu

 
Komentáre(0)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

2 iných produktov v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Porovnať 0

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa