Najpredávanejšie

Devee kozmetika proti vráskam

Nemecká kozmetika Devee ponúka široký výber prípravkov na vrásky a starnúcu pleť. 

Devee kozmetika - rozdelenie podľa série 

 • Hyaluron (kyselina hyaluronová)
  Hyaluron (kyselina hyaluronová)

  Devee Hyaluron

  Kombinácia nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej.

  Odporúčanie: Kozmetická rada je vhodná na jemné až stredne hlboké vrásky.

 • Retinol (retinol + kyselina hyaluronová)
  Retinol (retinol + kyselina hyaluronová)

  Devee Retinol

  Účinná kombinácia proti vráskam: nízkomolekulárna kyselina hyalurnová + vysokomolekulárna kyselina hyalurnová + retinyl palimtát + vitanol Bio Retinol-like

  Odporúčanie: Kozmetická rada je vhodná aj na hlboké vrásky. 

 • Caviar (morský komplex)
  Caviar (morský komplex)

  DEVEE®KAVIÁR, to je luxus, bunková ochrana, napnutie a regenerácia pleti

  Komplex kaviáru, kolagénu, kyseliny hyalurónovej, morských rias, vitamínov, minerálov a stopových pvrvkov v dvoch produktoch na každodenné použite so synergickým účinkom

  DEVEE® ponúka novú kozmetickú radu s kaviárom, ktorá prináša viditeľné účinky a výsledky. Séria s kaviárom je založená na vysoko efektívnych komplexoch aktívnych ingrediencií. Devee kaviár kombinuje výživný kaviár s efektívnymi morskými aktívnymi zložkami získaných špeciálnymi technológiami. 

  Devee Kaviár hlavné zložky: Kaviár je ideálna látka na boj s vráskami a na zlepšenie výživy pleti. Efektívne odstraňuje jemné aj hlbšie vrásky a vyhladzuje pleť. Okrem toho obsahuje Bretonský morský planktón, vitamíny, nutrične bohaté riasy s antioxidačnou ochranou a morský kolagén. Všetky zložky stimulujú a obnovujú kľúčové funkcie pleti, vyživujú pleť s hodnotnými proteínmi, minerálmi, stopovými prvkami a hlboho účinnými hydratačnými aktívnymi zložkami. Vďaka všetkým zložkám pleť je jemnejšia, vyhladená a mladšia. 

 • Clear Skin (čistiaca rada)
  Clear Skin (čistiaca rada)
  Devee Skin care - systematické čistenie pleti
  Devee Skin care kombinuje 3 čistiace prípravky ako súčasť čistiacej kozmetickej rady CLEAR SKIN, ktorá sa riadi zásadou, že dôkladná očista je začiatkom každej kozmetickej rady pre dôkladnú starostlivosť o pleť. Denné čistenie pleti, ráno aj večer, vhodnými čistiacimi výrobkami znamená pre pleť "oslobodenie a nadýchnutie" - odstránením mazu z pórov, odumretej kože, znečistení z ovzdušia, mastnoty, vo vode rozpustné nečistoty a make-up-u. Takáto dôkladná očista zanechá pleť čistú, hladkú, s dobrou prirodzenou cirkuláciou - pleť dýcha a je pripravená na ošetrenie kozmetickými prípravkami, ktoré môžu voľne prenikať pokožou s maximálnym účinkom. 
  Minimálne úsilie a maximálny účinok - prirodzene čistá pokožka
  Nová Devee Clear Skin čistiaca kozmetická rada je tá najlepšia investícia pre žiarivý a energetický vzhľad. Čistí hĺbkovo, šetrne, poskytuje ošetrenie pleti, nevysušuje, dodáva hydratáciu, garantuje sviežosť a krásu. Príjemný a relaxačný čistiaci rituál trvá len niekoľko minút ráno aj večer. Vaša pokožka získa týmto ošetrením pravidelnú obnovu kožných buniek, udržanie správneho pH pleti pre ochranu pokožky je zachované a prenikanie škodlivých molekúl z ovzdušia je prirodzeným spôsobom zamedzené. Počas noci je pleť dôkladne regenerovaná. 
  Všetky dobré veci prichádzajú v trojici!
Porovnať 0

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa