Prístroj na prostatu

Indikácie: časté močenie, urgentné močenie, ťažkosti s močom, bolesť pro močení, pálenie pri močení 

Aplikácia: stimulovanie akupunktúrnych bodov prístrojom na prostatu

Viac detailov

Nový produkt

290,00 €

98 Kusov

- +

Porovnať

 
Viac informácii

Terapeutické zariadenie na prostatu, ktoré kombinuje elektronické pulzné a bodové terapie v jednom zariadení.

Toto zariadenie sa skladá z hlavného motora a elektród. Jedná sa o nízkofrekvenčné pulzné terapeutické zariadenie. Stimulačný impulzný signál vysielaný zariadením je modulovaný približne 100 Hz pílovitou vlnou. Jeho opakovací interval je asi 400us-800us. Výstupné napätie impulzov je nastaviteľné.

Správa:

Správa z klinického testovania výrobcu – hodnotiaca tabuľka

Liečba funkčnej poruchy močových ciest

Nemocnica: Wuhan Military Project General Hospital

 

Symptómy

Pred ošetrením

 

                                                              Po ošetrení

 

 

Po 5 ošetreniach

Po 10 ošetreniach

Značné zlepšenia

Prípady /

Percentá

 

Mierne zlepšenia

Prípady /

Percentá

 

Neefektívne

Prípady/

Percentá

 

Problémy s močením

35

15

5

26

74,3%

5

14,3%

4

11,4%

Stimulovanie močenia

45

10

3

35

78,0%

7

16,0%

3

6,0%

Panvová bolesť

24

10

2

17

70,8%

5

20,8%

2

8,4%

Neovládateľné močenie

4

2

1

2

50,0%

1

25,0%

1

2%

Celkové hodnotenie

108

 

 

80

74,0%

18

17,0%

10

9%

Skúsenosť:
Dobrý deň tím Kingray.
Keďže problémy s prostatou sú oveľa nepríjemenjšie ako sa na prvý pohľad zdá, spočiatku ich človek bagatelizuje, ale keď ich nezvláda proste skončí s plienkou alebo si nosí balónik so sebou do ktorého vyteká moč.
Hľadal som spôsoby na  ošetrenie prostaty. Nepomáhali mi ani prostenal ani prostamol, prostalgene, len trocha sa to zmiernilo ale tie náhle pocity stále prichádzali.
Trápila ma  náhla potreba močiť, ktorá bola tak silná a nutkavá, akoby som to nevedel udržať, proste ma to tak tlačilo hocikde. Už to vyzeralo, že niekedy to nezvádnem a pocikám sa. Tak som sa rozhodol hľadať iné riešenie ako tie čo sú v reklamách v televízii, hoci aj tie fungujú ale zrejme nie sú dostatočne účinné na vážnejšie stavy.
Čítal som,  že  jednou metódou liečby prostaty je vsunutie aplikátora obaleného do konečníka tak aby sa jeho koniec dotýkal prostaty a tam môžu posobiť fyzikálne metódy ako vibrácie, teplo alebo magnetické pole. Veľmi sa mi to nepozdávalo začať takto, rozhodol som sa hľadať nejakú inú vhodnú alternatívu.
Objavil som váš ošetrovací prístroj na ošetrenie prostaty cez akupunktúrne body so špecifickými parametrami stimlácie. Od distribútora som si vyžiadal a dostal som aj určité klinické testovanie výrobcu a boli tu náznaky, že by to mohlo pomôcť. V testoch ho testovali aj ženy a tiež mali dobré výsledky tak mi z toho vyšlo že je to relatívne univerzálny prístroj a zaberá na viac diagnóz ako bolo testovaných ochorení a proste ak sa dá, môže s tou prostatou pomocť alebo aj s intenkontineciou pomôcť. 
Použil som body CV2 a CV6 podľa návodu. Na elektródy som naniesol elektrický vodivý gél a položil som elektródy na miesta podľa návodu a čakal som. Po zapnutí prístroja som postupne dvíhal intenzitu a za 10 minút som sa dostal tesne k maximu, viac som  nezniesol, lebo je to sila čo to robí vnútri človeka. Zvieravé pocity, až pálenie v oblasti elektród ale rozhodol som sa vydržať to. Po ubehnutí aplikácie som sa stále cítil, akoby medzi ošetrovacími bodmi som mal v bruchu dieru alebo zovreté tkanivá a svaly ako po silnej námahe. Asi to bola ozaj silná námaha a napnutia svalov zrejme masírujú aj prostatu takýmto spôsobom.
Na druhý deň to bolo neuveriteľné. Nutkavý pocit na močenie neprišiel ani raz. Mal som pokoj a cítil som sa fajn. Budem Vás informovť o ďalšom pokračovaná mojich testov prístroja a otestujem aj bod CV1 a CV6. CV znamená, že ide o body meridiánu conception vessel. Čínsky výrobca zrejme strávil veľa času kým nastavil presne parametre prístroja a vybral tie najlepšie body ošetrenia prostaty na pokožke.
O ďalšom progrese vás budem informovať.
Za prístroj Ďakujem

Napísať recenziu

Prístroj na prostatu

Indikácie: časté močenie, urgentné močenie, ťažkosti s močom, bolesť pro močení, pálenie pri močení 

Aplikácia: stimulovanie akupunktúrnych bodov prístrojom na prostatu

Napísať recenziu

 
Komentáre(0)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

30 iných produktov v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Porovnať 0

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa