Telové mlieko s kyselinou hyaluronovou

Telové mlieko s kyselinou hyaluronovou

Telové mlieko s kyselinou hyalurónovou

Pokožka rokmi vysychá aj vďaka zníženiu produkcie kyseliny hyalurónovej. Tak ako doprajeme našej tvári ochranné denné a nočné krémy, takisto naša pleť potrebuje dostatočnú hydratáciu. Aplikovanie telového mlieka pomáha našej pleti udržiavať vlhkosť a zabraňujú jej vysychaniu. Používanie telového mlieka prináša pleti množstvo benefitov.

Telové mlieko hydratuje

Hydratácia pleti je dôležitá počas celého roka. Obzvlášť sa vyžaduje počas slnečných dní a po opaľovaní. Pravidelnou aplikáciou dochádza k zlepšeniu vzhľadu pleti.

Znižuje drsné lokálne miesta na koži

Mnoho ľudí trpí na suchú pleť hlavne pod kolenami, na kolenách, na dlaniach, ale aj na lakťoch. Pri každodennom sprchovaní sa pokožka ešte viac vysušuje a može sa na nej jednoducho vytvoriť ekzém, alebo može začervenať. Preto po sprchovaní sa odporúča hydratovanie suchej pleti telovým mliekom s kyselinou hyalurónovou.

Aké telové mlieko si vybrať

Vekom sa kyselina hyalurónová vytráca a preto je ideálne si zaobstarať telové mlieko s obsahom kyseliny hyalurónovej a s obsahom prírodných olejov.

Devee Hyaluron Body Lotion

Telové mlieko od Devee je ľahké, krémové mlieko s príjemnou textúrou, ktoré sa stará o zvlhčovanie pokožky celého tela. Kombinácia kyseliny hyalurónovej, oleja z makadámových orieškov a vitamínu E má množstvo benefitou:

  • Zlepšuje elasticitu pleti
  • Chráni pred voľnými radikálmi (antioxidačný účinok)
  • Reguluje hladinu vlhkosti

Wellmaxx Hyaluron Body Lotion

Telové mlieko od Wellmaxx je veľmi podobné ako od Devee. Obsahuje kyselinu hyalurónovú a olej z makadámových orieškov, ktoré sa starajú o pokožku celého tela. Pravidelnou aplikáciou dochádza k zlepšeniu elasticity pleti a pokožka je dostatočne hydratovaná.

Záver 

Či si už zvolíte telové mlieko od Devee, alebo od Wellmaxx, pravidelná aplikáciou po každom sprchovaní vám prinesie viditeľné účinky. Pokožka bude jasnejšia na pohľad, hladšia na dotyk, ale hlavne bude zdravšia a hydratovaná.

Zverejnené 2018-08-02 by Martina Home, Články o kráse 0 218

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.
Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa