Postup ako na hypertenziu - referencie

Postup ako na hypertenziu - referencie

Dobrý deň,
Postup ako na hypertenziu. 
Je založený ma mojich skúsenostiach, nielen vlastných ale aj našich zákazníkov a z konferencií zo sveta. Vo svete Dr. Raggi má pár ambulancií a tvrdí, že hypertenzie sa dá zbaviť a žiť bez liekov, napísal knihu Hypertenzia OK. Laserové ožarovanie krvi je najdôležitejšou súčasťou jeho postupu, lebo udržiavanie viskozity a reologie teda dobrej tekutosti krvi je predpokladom úspechu. K tomu máme Bioquant.
Používatelia Bioquant používajú spočiatku prístroj podľa návodu na použitie  a neskôr keď sa zlepší stav redukujú používanie. Všetci sme trocha pohodlní a preto sa tak deje. Sú však mnohí, čo používajú úplne pravidelne a každý deň.  Doporučujeme aspoň 3 mesiace vydržať podľa návodu na použitie alebo dovtedy,  kým sa nedosiahnu ciele. Ak sa ciele dosiahnu, môže sa používanie zredukovať na 1-2x denne alebo podľa toho ako sa cítite. Ak však prestanete úplne používať, už nemá čo krv držať v perfektnom stave z hľadisaka viskozity a reológie a zlepšenia sa vytratia.
Bioquant je jeden z nástrojov na ovplyvnenie tlaku. Ak nestačí, doporučujeme vybrať jedno – balenia enzýmu - Serrapetáza,  cca 3 mesiace,  ak by ešte nestačilo vybrať aj Bioquant Amino komplex na vazodilatáciu ciev, pridať rutín do stravy a zredukovať stres, pridať fyzické aktivity a občas sa dobre zahriať a vypotiť lebo sa pokožkou zbavujete látok, ktoré inak nechcú veľmi von z tela. Správne sa hydratovať, zredukovať soľ, alkohol, nikotín…. Ak sa ciele nedarí nedosiahnuť,  treba pridať zakaždým ešte ďalšiu a ďalšiu páku, až kým sa stav nepreváži a nezačne sa zlepšovať.  Páka znamená ďalšie opatrenia, obvykle ich máte vyvesené v ambulancii každého kardológa. 
Dá sa žiť aj bez hypertenzie aj bez liekov a je to len vo vašich rukách.  Napríklad ja užívam z 5 tich liekov už len jeden, od toho posledného som závislý.  4 lieky som s Bioquantom a postupom hore vylúčil. Teraz ešte chudnem a môj cieľ je vylúčiť posledný liek.  Schudol som 15kg a verím že postupne, ak schudnem ešte cca 10 kg aj posledný riek zredukujem aspoň na polovicu. Začal som cvičiť jógu a vylúčil úplne alkohol a darí sa mi. Cítim sa stále lepšie a lepšie, hoci to spočiatku dosť bolelo, hlavne tá jóga. Neskôr pridám aj trocha kardiocvičení, teraz ešte nechcem, lebo moja váha (stále máme ešte 95kg zo 110 kg) by mi ničila  klby,  vzhľadom k veku, mojej váhe  a opotrebeniu kardiocvičenia pridám až na záver, keď kĺby prestanem cítiť. Ale fyzických aktivít a pohybu mám aj tak dosť.
Na vznik ochorenia ako je hypertenzia nestačí jeden faktor, ale obvykle je ich viac a musia trvať takú dobu aby rozvážili organizmus a nastal posun v hodnotách tlaku. Späť sa vrátite rovnako len opačným postupom vylúčením faktora alebo faktorov, ktoré ochorenie sposobili. Čím neskôr tak urobíte,  tým je šanca na vrátenie sa do normálu  nižšia,  ale nikto nehovorí, že  sa to nedá, len to viac bolí a treba viac námahy. Bioquant Vám pri to bude vždy pomáhať.
Na liečbu hypertenzie  lekár nasadí jeden liek,  potom ďalší a ešte ďalší,  kým sa tlak nedostane do normy. Ak prestanú lieky účinkovať pridáva liek, lebo telo si na ne zvykne,  ale bez nich už nevie byť. Vysadenie lieku  znamená nárast tlaku ale používanie už na tlak nestačí  a tak pribúda ďalší liek. Myslím že je to dobre vymyslené, dobré nato,  aby sa  lieky brali do konca života.  Brániť sa tomu je zbytočné,  ak pre svoje telo nič nerobíte, nič ste nezmenili vo svojom životnom štýle, jednoducho tie lieky musíte brať, inak zvýšené hodnoty tlaku budú ničiť organizmus a poškodenia budú narastať a mnohí ľudia končia na následky až smrťou. Takmer každý má však svoju hypertenziu vo svojich vlastných rukách. Slováci v  starobe úplne zverujú svoje zdravie len lekárovi a sami nerobia nič. Čakajú, že lekár je kúzelník, ktorý ich vylieči z každého neduhu a pritom si nechcú uvedomiť svoju vlastnú zodpovednosť za svoje zdravie, starostlivosť o svoje telo.
Aby ste toto prekonali,  prosím predstavte si sám seba o 10 rokov  a aký chcete byť. Ak dnes budete cvičiť alebo nebudete cvičiť budete vyzerať o 10 rokov rovnako? Budete mať rovnako silné svaly? Rovnako pevné telo? Ak sa budete zdravo stravovať alebo ak budete holdovať alkoholu alebo nebudete  bude v tom  o 10 rokov rozdiel na vašom zdraví?  V jednom prípade môžte byť človek na vozíčku s plienkou a odkázaný úplne na iných a v druhom prípade ešte stále ste vitálny človek, plný chuti do života.    Preto začnite pre seba niečo robiť dnes s víziou seba samého o 10 rokov. Lebo ak nezačnete dnes, o 10 rokov môže už byť neskoro začať sa o seba starať.    
Toto doporučenie Vám pomôže začať zmeny vo svojom životnom štýle a žiť zdravšie a  lepšie. Urobte to pre svoje telo. Ono sa Vám odvďačí.  Prvotné úsilie bolí najviac ale to ustupuje a v konečnom dôsledku to bude bolieť menej ako choroby ku ktorým sa môžte dopracovať ak nebudete robiť nič.  Ak si to môžte finančne dovoliť, pridajte do svojho života aj starostlivosť o vlastnosti Vašej krvi, lebo krv je prostredím, v ktorom žijú Vaše bunky.
S pozdravom
FK

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2018-07-11 by Martina Home, Články o zdraví 0 423

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa