Pleťové séra

Pleťové séra

Pleťové séra

Pleťové séra patria medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie kozmetické prípravky. Mnohí si radšej vyberú drahšie sérum, ktoré vydrží väčšinou dlhšie ako lacnejší gél, lebo pleťové sérum účinkuje rýchlejšie, absorbuje sa hlbšie a účinky sa prejavia skôr. Je obrovský rozdiel medzi pleťovým sérom, gélom, alebo krémom.   

Prečo je pleťové sérum iné?

Krása pleťového séra je, že väčšina tekutín je eliminavaná, takže čo v sére ostane je len vysoká koncentráca aktívnych látok. Pleťové séra obsahujú najvyšší obsah anti-aging ingrediencií ako sú antioxidanty, peptidy, kyselinu hyalurónovú, retinol, kaviár atď. V sérach väčšinou nenájdete zvlhčujúce ingrediencie ako sú minerálne oleje, ale ani lubrikačné  a zhusťujúce ingrediencie ako oleje zo semien a orechov. Takže ak hľadáte oleje, zvoľte si radšej pleťové krémy.

Aký je rozdiel medzi krémom a sérom?

Pleťové sérum je prípravok s vysokou koncentráciou anti-aging látok a jeho úlohou je dosahovať maximálne možné účinky. Vysoká koncentrácia anti-aging látok zvyšuje aj cenu týchto kozmetických produktov v porovnaní s gélmi, alebo krémami. Avšak séra nepotrebujete toľko ako krému alebo gélu. Stačí len pár kvapiek denne na dosiahnutie želaných účinkov. Okrem toho pleťové séra sú tvorené z malých molekúl, ktoré sa absorbujú rýchlo a hlboko. Napríklad si zobere taký krém. Krém je hustý a ťažký. Preto sa nedokáže absorbovať hlboko a práve naopak, na pokožke vytvára ochrannú vrstvu, ktorá pokožku chráni pred vonkajšími vplyvmi, ale aj pred vysúšaním. A sérum práve naopak, je ľahké, obsahuje drobné molekuly, ktoré preniknú hlboko a hneď ich pokožka využíva vo svoj prospech.

Pre koho je pleťové sérum vhodné?

Pleťové sérum je ideálne pre tých, ktorí majú mastnú a normálnu pleť. Takýmto ľuďom postačí lén sérum a občas použitie pleťového krému.

Ľudia s chronickými poškodeniami pleti ako tí, ktorí trpia na ekzémy, alergie kože, rasaceou atď. by mali sérum najskôr vyskúšať, lebo môže spôsobiť podráždenie pleti práve tou rýchlo absorpciou, keď sa sérum vstrebe do pokožky.

Ľudia so suchou pleťou potrebujú na pleťové sérum aplikovať aj pleťový krém, ktorý bude pokožku zvlhčovať a chrániť počas celého dňa.

Ako si vybrať pleťové sérum?

Pleťové sérum by malo byť vhodne zvolené hlavne poďla toho, aké máte vrásky, a aj podľa veku a typu pleti. Mimické a hlboké vrásky potrebujú kombináciu peptidov a kyseliny hyalurónovej. S tými jemnými si poradí samotná kyselina hyalurónová, alebo sa môže skombinovať s retinolom, kaviárom, alebo morským planktónom.

Devee pleťové séra:

 •       Devee Hyaluron sérum (25+)
 •       Devee Retinol sérum (35+)
 •       Devee Kaviár sérum (35+) 

Wellmaxx pleťové séra:

 •       Wellmaxx Hyaluron Collagén Booster sérum (25+)
 •       Wellmaxx Detox sérum (25+)
 •       Wellmaxx Cellular Lift sérum (45+)
 •       Wellmaxx Skineffect Even Sérum
 •       Wellmaxx Skineffect Lightening sérum

Popis jednotlivých pleťových śer:

Hyalurónové sérum 30ml Platinová edícia (Devee Hyaluron)

Devee Hyaluron sérumHyalurónové sérum od Devee je tá najvyššia kvalita v kombinácií kyselina hyalurónová, hesperedín a extrakt z čínskej huby. Toto hyalurónové sérum využíva patentovanú technológiu, aby zabezpečilo čo najefektívnejšie odstránenie vrások, odstránenie kruhov pod očami a upokojenie pleti. Obsahuje špeciálne zložky a flavonoidy. Ako sme u Devee produktov zvyknutý, kyselina hyalurónová je zmes nízko a vysokomolekulárneho hyaluronu sodného a v tomto špeciálnom sére sa nachádza na druhom mieste, čo je maximálna možná koncentrácia.

Pre koho je vhodný?

Odporúča sa na jemné vrásky, na zvlhčenie pleti, rozjasnenie pleti, odstránenie kruhov pod očami, zlepšenie prekrvenia, zjemnenie drobných jazvičiek a na lifting pleti. Je vhodný pre ženy od 25 do 40 rokov. Vrásky vyhladí, pleť napne a dodá jej potrebné vitamíny a antioxidanty.

Ako aplikovať?

Aplikujte si hyalurónové sérum ráno a večer na umytú pleť. Najideálnejšie, aby ste potom použili Devee hyalurónový krém, pretože sérum pleť napne a krém jej dodá potrebnú vlhkosť a oleje.

Kúpiť TU.

Retinol sérum s vitamínom A 30ml (Devee Retinol)

Devee Retinol serumToto hyalurónové sérum s Retinolom obsahuje maximálnu koncentráciu kyseliny hyalurónovej. Je to kombinácia nízko a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a proretinolu vitamínu A. Jeho hlavnou funkciou je vyhladzovať a jemné a hlbšie vrásky, vrátane mimických, regenerovať poškodenú pokožku a nahradiť ju novou.

Kyselina hyalurónová obsiahnutá v tomto sére má vynikajúce zvlhčujúce účinky a zároveň obnovuje produkciu kolagénu a hyaluronu.

Retinol na druhej strane dokáže odstraňovať poškodené bunky na pleti a nahrádzať ich tvorbou nových mladých buniek bez vrások, jazvičiek a akné.

Kombinácia pleťového séra, denného krému a nočného krému je tá najvyššia možná koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorú pleti môžete poskytnúť.

Pre koho je vhodný?

Toto vynikajúce hyalurónové sérum s retinolom je vhodné pre odstraňovanie aj hlbších vrások nad 40 rokov, pre študentov, ktorí trpia aknóznou pleťou, ale aj pre odstraňovanie jazvičiek po akné.

Ako aplikovať?

Ideálne je aplikovať hyalurónové sérum v kombinácií s denným a nočným krémom nasledovne na dosiahnutie maximálneho účinky. Postup sa opakuje ráno a večer po dobu 3 mesiacov.

1. Nasjkôr si pleť umyjeme.

2. Následne nanesieme Pleťové sérum Hyaluron s Retinolom (Devee Retinol).

3. Potom nanesieme Pleťový krém Hyaluron s Retinol, ráno Denný a večer Nočný.

4. Pokial máte hlboké vrásky aj okolo oćí, je vhodné použitie aj Pleťového očného krému s Hyaluronom a Retinolom.

Kúpiť TU.

Pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou a kolagénom(Devee Kaviár)

Devee Kaviar SerumToto špeciálne, luxusné sérum je to najdokonalejšie z produkcie Devee. Komplex aktívnych ingrediencií ako výživný kaviár, morský kolagén, vysoko-molekulárna kyselina hyalurónová, nízko-molekulárna kyselina hyalurónová, morský planktón, morské riasy a antioxidačnou ochranou, vitamíny, minerály a stopové prvky.

Intenzívna stimulácia funkcií pleti zlepšuje elasticitu pleti a jej štruktúru – zanecháva pleť hladkú, jemnú a vyhladenú. Sérum s kaviárom s kyselinou hyalurónovou a kolagénom je to najdokonalejšie pre vašu pleť. Nechajte vrásky minulosťou a omladnite o niekoľko rokov.

Účinky:

 •   redukuje jemné a hlboké vrásky
 •   zvyšuje produkciu hyaluronu a kolagénu
 •   vyživuje pleť
 •   regeneruje pleť

Kúpiť TU.

Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou a peptidmi Collagen booster (Sérum stimuluje tvorbu kolagénu) (Wellmaxx Hyaluron)

Wellmaxx Hyaluron serumObsahuje tie najkvalitnejšie aktívne zložky vo vysokých koncentráciách. Už z názvu vyplýva, že dokáže nakopnúť produkciu kolagénu naplno a obnoviť mladistvý vzhľad pleti. A nie len to. Obnovuje produkciu kyseliny hyalurónovej.

Účinky:

 •         naštartovanie produkcie kolagénu na maximum
 •         zlepšenie syntézy kolagénu
 •         naštartovanie produkcie kyseliny halurónovej
 •         zlepšenie hydratácie pleti
 •         zlepšenie regenerácie pleti
 •         efektívne odstraňovanie jemných vrások a zjemnenie hlbších vrások
 •         Kyselina hyalurónová zvláčňuje a hydratuje pleť. Zároveň udržiava potrebné množstvo vody v pokožke na syntézu a produkciu kolagénu.
 •         Kolagén booster: Tento synteticky vyrábany peptid účinkuje na pleť a vrásky dvoma spôsobmi. Zvýšením produkcie kolagénu a zvýšením produkcie telu vlastnej kyseliny hyalurónovej. Tento patentovaný peptid stimuluje syntézu kolagénu imitovaním vlastných mechanizmov pokožky. Zanecháva pokožku viditeľne jemnejšiu a hladšiu. Hlboké vrásky sú značne redukované a vzhľad pokožky je značne omladený. Ďalším benefitom tohto peptidu je zvýšenie produkcie telu vlastnej kyseliny hyalurónovej, ktorá zlepšuje hydratáciu pleti a tiež vyhladzuje vrásky.
 •         Vitamín E (tokoferol acetát): Je to lovec voľných radikálov. Je veľmi dôležitý na bunkovú regeneráciu a predlžuje životnosť buniek. Zlepšuje vlhkosť pleti, zjemňuje ju, zlepšuje jej ellasticitu a oddiaľuje proces starnutia.
 •         Pre všetky typy pleti na jemné aj hlboké vrásky
 •         Ideálne je naniesť na vyčistenú pleť. Pleť si vyčistite hyalurónovou čistiacou penou, alebo  hyalurónovým tonikom. Následne vklepte hyalurónové sérum Collagen Booster do pleti. Keď sa sérum vstrebe, môžete použiť hyalurónový hydratačný krém. Sérum spôsobí napnutie pleti a preto je potrebné pleť hydratovať kvalitnými krémami s prírodnými olejmi a kyselinou hyalurónovou. 
 •         kyselina hyalurónová, kolagén booster, vitamín E

Kúpiť TU.

Detoxikačné Pleťové Sérum 50ml (Wellmaxx Detox Morský planktón)

wellmaxx detox serumCelldetox aktívne komplexy spolu s morským planktónom ponúkajú intenzívnu stimuláciu prirodzených procesov v organizme, odstraňujú poškodené proteíny a tým spúšťajú tvorbu nových proteínov. Pokožka sa stáva mladšou, elastickejšou, jemnejšou a zdravšou.

Hlavný účinok:

 •         detoxikačný účinok
 •         regeneračný účinok pleti
 •         redukcia vrások a prevencia starnutia
 •         Celldetox ® a Extrakt z morského planktónu: Vynikajúca špeciálna kombinácia (patentovo chránenená), ktorá napráva regeneračné mechanizmy pokožky, pomáha na metabolickej úrovni dopĺňať výživu bunkám a zároveň pomáha redukovať stres, či už oxidačný, alebo stres z prostredia. Zároveň redukuje vrásky a zvyšuje tvorbu kolagénu.
 •         Extrakt z kombuchy: Tento extrakt je nie len liečivý a pomáha pri hojení rán, dermatologických ochoreniach ako ekzémy, ale zároveň aj hydratuje pleť, oddiaľuje starnutie pleti, zmierňuje zápal a s tým spojené zčervenanie a svrbenie.
 •         Aplikujte na vyčistenú pleť ráno a večer a následne naneste denný fluid, alebo nočný krém.

Testovanie pleťového séra:

In vitro:

 •           Testy boli vykonané na bunkových kultúrach.
 •           Zvýšenie DNA opravnej funkcie po poškodení UV žiarením u 30-45% vzoriek. 

In vivo:

 •           Testy boli vykonané na ľuďoch.
 •           Došlo ku zníženiu poškodenia proteínov z dôvodu oxidácie u 82% ľudí a zníženie bolo o 13,9 %.
 •           Došlo ku redukcii poškodenia perioxidačných lipidov u 71% ľudí a zníženie bolo o 23.4%.
 •         Všetky typy pleti

Kúpiť TU.             

Anti-aging elixír s komplexom peptidovo-hyalurónových kyselín (Wellmaxx Cellular Lift sérum 50ml)

wellmaxx cellular lift sérumHlavný účinok:

 •         Omladzovacie sérum
 •         Cielená korekcia vrások a spevnenie pokožky
 •         Maximalny lifting a zjemnenie pokožky
 •         Merateľné výsledky zdokumentované v 4 týžďňových testov (Dermatest) a rade lekárskych testov
 •         Mimoriadny anti-aging elixír
 •         Koncentrované hodvábno-jemné a zjemňujúce sérum
 •         Zanecháva pleť pružnú a hladkú
 •         Pokožka vyzerá plnšie, pružnejšie a mladšie
 •         Pre všetky typy pleti
 •         Optimálne pre hlboké vrásky, ktoré sa zjemnia za 4 týždne používania 2xdenne  a jemné vrásky dosahujú zjemnenie omnoho rýchlejšie
 •          Peptidy Vinci 02: Podporuje bunkovú súdržnosť a syntézu kolagénu. Uľahčuje regeneráciu a hojenie kože pred vonkajšími faktormi a je prevenciou starnutia (niekedy nie je na prvý pohľad pozorovať, že pokožka trpí a je podráždená vplyvmi vonjakšieho prostredia, ale časom dochádza k viditeľným zmenám, ktoré sa začnú prejavovať ako začervenanie kože, lúpanie, tvorba vrások atď.). Tieto peptidy chránia pokožku pred vonkajšími vplyvmi a regenerujú ju.
 •          Peptidy Matrixyl 3000: Aktivujú gény, ktoré sú zapojené do obnovy extracelulárneho matrixu a bunkového rastu. Výrazne zlepšuje pružnosť a sviežosť pokožky.
 •          Vitamín B3: Protizápalový účinok. Zlepšuje výživu pleti.
 •          Kyselina hyalurónová: Pomáha viazať vlhkosť a zabraňuje strate vlhkosti, ktorá je kľúčová pre naštartovanie syntézy a produkcie kolagénu.
 •          Fucogél: Extrakt získaný zo sóje a kukurice, ktorý zjemňuje pokožku, vyhladzuje, hydratuje a dodáva jej potrebnú vlhkosť.
 •         Aplikujte ráno a večer a následne aplikujte denný fluid ráno a nočný krém pred spaním.
 •   peptidy vinci 02, peptidy matrixyl 3000, vitamín B3, kyselina hyalurónová, fucogél 

Kúpiť TU.

Anti-age even skin sérum 50ml (Wellmaxx Skineffect koncentrované hydrosérum)

wellmaxx skineffect skin even serumKoncentrované hydrosérum regeneruje suchú a citlivú pleť. Ochranné rastlinné extrakty a ingrediencie zamerané proti starnutiu pomáhajú redukovať vrásky, začervenanie, podráždenie a bunkový stres. Hlavnou úlohou tohto séra je navrátiť pokožke rovnováhu. Sérum stimuluje syntézu elastínu, čím zlepšuje a zjemňuje štruktúru pleti, zlepšuje jej elasticitu a navracia lesk a jas.

 • Štvor-násobná kyselina hyalurónová
 • Extrakt zo sedmokrásky
 • Prírodné dipeptidy
 • Extrakt z kadidlovníka
 • 50ml

Kúpiť TU.

Intense Lightening Sérum 50ml (Wellmaxx Skineffect zosvetlujúce sérum na problémy s pigmentáciou)

wellmaxx skineffect lightening serumKoncentrované sérum intenzívne rozjasňuje pokožku a výrazne znižuje problémy s pigmentáciou spôsobenou vekom alebo slnečným žiarením. Inovatívny aktívny komplex ingrediencií pomáha urýchľovať rozkladanie existujúceho melanínu a potláčať proces melanogenézy 10 .

Výrazne zlepšuje stav pokožky trpiacej problémami s pigmentáciou. Toto zosvetľujúce sérum zároveň chráni bunky pred stresom, výrazne aktivuje metabolizmus pokožky a súčasne pleť zvlhčuje a zjemňuje. Pleť získava žiarivý nádych, pôsobí oddýchnuto a mladistvo. 

 Obsahuje:

 • Extrakt z ruže z Jericha
 • Komplex z opunciového extraktu a extraktu z kapustovitých rastlín
 • L-karnitín
 • 50 ml

Kúpiť TU.

 

Zľavový kupón:

Pri prvej objednávke nad 40,00 EUR viete využiť zľavu 10,00 EUR počas objednávky v časti Kupóny. Vložte kód: CD2YB51Y

Zverejnené 2018-06-21 by Martina Home, Články o kráse 0 836

Pridať komentárLeave a Reply

Musíte byť  prihlásený na pridávanie komentárov.

Posledné komentáre

Vyhľadávací blog

Related articles

Porovnať 0
Predchádzajúci
Nasledujúci

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa